Jump to content


molba za savet


bobbyx

Recommended Posts

Pozdrav svima.! Postavicu pitanje koje je verovatno dosadilo i bogu i narodu, ali nemam izbora,jer iz slicnih tema nisam uspeo da dodjem do konacnog zakljucka. U sistemu imam 7.2 risiver - Yamaha rx-v 767 , front - JBL studio 180 , suraund - Mission mx1 , centar - canton gle455, bez woofera. Muziku pretezno slusam preko racunara, tako sto mi je desktop racunar hdmi kablom povezan od graficke kartice do av risivera. Citajuci slicne teme ovde na forumu dosao sam do zakljucka da DAC moze da mi unapredi zvuk sa racunara, a vidim da ima i jeftinih a popularnih varijanti, kao sto je par proizvoda firme  FX audio. E sad, interesuje me postoji li neki 5.1 dac u tom rangu cene i kvaliteta (do 100e) , da mi posluzi nekad i za neki film ili stereo dac daje bolji zvuk? i interesuje me sto se tice kvaliteta zvuka koja je razlika izmedju FX audio modela x3 - x6 i sq5? Hvala unapred na bilo kakvom savetu. Zahvaljujem se i svim clanovima koji su me ranije savetovali u vezi mog sistema, zahvaljujuci njihovim savetima kupio sam bolji risiver i front zvucnike i mnogo poboljsao zvuk u odnosu na moj prethodni sistem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...