Jump to content


Sony Str DA1200ES...koje zvučnike preporuka


Mariok

Recommended Posts

Pozdrav.... zanima me kakve zvučnike uzet vecinom u stereo slusam u stereu je odlican resiver slusao sam ga na monitor audio bronze 3 odlicno svira pa me zanima koji bi jos odgovarali bolje nekako fali basa na monitor audio spojio na neke od linije sony basa i viska ima ...imao sam prije klipsch synergy b3 odlicni zvučnici bili

Link to comment
Share on other sites

A što mene niko nije ovde ispravljao? 

 

To jeste istina, već sam poÄeo da proklizavam 

 

A, tvoj sistem je toliko izrastao da nisam ni smeo da komentariÅ¡em. Par puta sam sa Alexandrom bio blizu pokuÅ¡aja da zapoÄnemo pripreme oko poÄetka usaglaÅ¡avanja  dogovora da se zapoÄne organizacija preliminarnog ispitivanja mogućnosti da dodje do sporazuma formiramo plan puta do Vrbasa, no, jbg, jurnjava na sve strane, mnogo toga se izdeÅ¡avalo. Ali, ne odustajemo :)

 

'Si vid'o Å¡to imam klamp za gramofon? Fenomenomenomenomenalan!

 

 

Računam da je to zato što mi je sistem toliko dobar pa se niko nije usudio 

fantom.gif

Link to comment
Share on other sites

Mariok, ono što su oni hteli da ti kažu a nisu umeli normalnije je da bi nama bilo lakše za čitanje a tebi korisnije  da si malo više pažnje obratio na znakove interpunkcije.

No, nema mnogo veze, ja sam razumeo tvoje pitanje ali nemam pojima šta da odgovorim jer su mi takvi uredjaji nepoznanica.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...