Jump to content


Omalovažanje od strane drugih članova foruma


HMrules

Recommended Posts

Poštovane kolege sa foruma, da li vam se desilo vas neki članovi foruma omalovažavaju zbog tema ili pitanja koje ste postavili? Meni se to upravo desilo večeras pošto kolega Zexx misli sledeće:
 

2 sati ranije, Zexx said:

'beš mi sve, ti kad budeš postavio normalno pitanje, ja ću da se skinem go nasred Terazija...:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Kada sam mu rekao da ako mu smetaju moja pitanja i smatra ih nenormalnim da ne mora odgovora na njih on je rekao sledeće:
 

2 sati ranije, Zexx said:

Smetala su i moderaciji koliko se sećam, pa su ti zatvarali glupave teme, stvarno ne razumem potrebu za takvom vrstom egzibicionizma...

Link to comment
Share on other sites

24 minuta ranije, HMrules said:

Poštovane kolege sa foruma, da li vam se desilo vas neki članovi foruma omalovažavaju zbog tema ili pitanja koje ste postavili? Meni se to upravo desilo večeras pošto kolega Zexx misli sledeće:
 

Ма немој да си на крај срца, Зекс се шалио/спрдао.

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, alI_Zée said:

Ма немој да си на крај срца, Зекс се шалио/спрдао.

Ma sigurno, vidim da ima veoma zanimljiv smisao za humor koji rasteruje članove sa foruma kao što je napisao kolega Vdzele.

Link to comment
Share on other sites

Ja pokušavam ali ne ide mi da saosećam s vama: kako može bilo ko da vas otera s foruma ili da vas toliko iznervira da to uradite? Ima na forumu korisna funkcija, zove se ignore list i potpuno je besplatna. Ako vas bilo ko izvodi iz takta a niste u stanju da to ignorišete, iskoristite to dugme.

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, Willi Studer said:

Ja pokušavam ali ne ide mi da saosećam s vama: kako može bilo ko da vas otera s foruma ili da vas toliko iznervira da to uradite? Ima na forumu korisna funkcija, zove se ignore list i potpuno je besplatna. Ako vas bilo ko izvodi iz takta a niste u stanju da to ignorišete, iskoristite to dugme.

Hvala puno na informaciji.

Link to comment
Share on other sites

7 minuta ranije, HMrules said:

Ma sigurno, vidim da ima veoma zanimljiv smisao za humor koji rasteruje članove sa foruma kao što je napisao kolega Vdzele.

Свако то друкчије схвата, ал' веруј веома је шаљив.

Link to comment
Share on other sites

23 minuta ranije, vdzele said:

O da, on je veoma poznat po tome. Jedan on onih koji rasteruju ljude odavde, ne toliko direktno koliko indirektno.

 

1 minut ranije, HMrules said:

Ma sigurno, vidim da ima veoma zanimljiv smisao za humor koji rasteruje članove sa foruma kao što je napisao kolega Vdzele.

 

Ljude odavde ne rasteruje @Zexx već likovi koji smaraju glupostima i nebulozama napisanim po pravilu u kilometarskim postovima, koji okupe još nekoliko tipova sa sličnim opsesivno kompulzivnim pristupom pa mlate praznu slamu zajedno...

 

Link to comment
Share on other sites

Mene jedino može da žicne malo stvari u životu - forum je na zadnjem mestu.

Moj savet je - ne primaj ništa previše k'srcu ...

Kad vidim šta rade jedni drugima na onom mačo forumu (pošto smo mi za njih fi fi forum), dodje mi milo što nemam korene tamo ...

Ovo ovde je kao čajanka u 5 posle podne ... (Meni baš odgovara)

Link to comment
Share on other sites

21 minuta ranije, Aleksandar75 said:

 

 

Ljude odavde ne rasteruje @Zexx već likovi koji smaraju glupostima i nebulozama napisanim po pravilu u kilometarskim postovima, koji okupe još nekoliko tipova sa sličnim opsesivno kompulzivnim pristupom pa mlate praznu slamu zajedno...

 

Jeste vala, napisao si suštinu u par rečenica, preteče me dok sam smišljao kako da napišem isto! :D

Link to comment
Share on other sites

23 minuta ranije, Aleksandar75 said:

 

 

Ljude odavde ne rasteruje @Zexx već likovi koji smaraju glupostima i nebulozama napisanim po pravilu u kilometarskim postovima, koji okupe još nekoliko tipova sa sličnim opsesivno kompulzivnim pristupom pa mlate praznu slamu zajedno...

 

Aleksandre, pa jel te tera neko da čitaš šta ti ne odgovara? 

Link to comment
Share on other sites

10 minuta ranije, Willi Studer said:

Aleksandre, pa jel te tera neko da čitaš? 

Više niti čitam niti se uključujem.

Par puta sam reagovao nekom tvrdnjom ili pitanjem, ali to tamo suviše lično shvataju...

Jedini problem je što ukoliko niko ne reaguje uključujući i moderaciju, smaranje i nebuloze postaju dominantni na forumu i upravo to rasteruje ljude.

Link to comment
Share on other sites

12 sati ranije, vdzele said:

O da, on je veoma poznat po tome. Jedan on onih koji rasteruju ljude odavde, ne toliko direktno koliko indirektno.

Reagujem, i uvek ću reagovati na glupost i zatucanost, za koje imam nultu toleranciju. Fascinantno je kako se uvek javi onaj koga nešto od toga nažulja...

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, Zexx said:

Reagujem, i uvek ću reagovati na glupost i zatucanost, za koje imam nultu toleranciju. Fascinantno je kako se uvek javi onaj koga nešto od toga nažulja...

Uzeo si sebi za pravo da vršiš moderaciju ovde. Ono što ti se ne sviđa ovde ti proglašavaš glupost i zatucanost. Ovakvim grubim diskvalifikacijama ti vređaš ljude koji nemaju dovoljno iskustva ili žele nešto sam površno da znaju.

Ja tebe toliko ne krivim koliko moderaciju koja ti dozvoljava tvoje izlive bezobrazluka. Tvoja netolerancija udaljava ljude sa ovog foruma. Ljudi čitaju tvoje grube komentare i tvojih pajtaša i plaše se da napišu nešto što im je na um.

Sećam se pred novu Novu godinu si isto tako napao nekog početnika. On ti je na pravi način odgovorio - poželeo ti je sve najbolje u novoj godini i da postaneš bolji čovek. Koliko vidim ništa na tom planu ne radiš već nastavljaš po starom.

Ako ti imaš nultu toleranciju prema glupostima onda mora da očekuješ i repročni odgovor - ima ljudi koji imaju nultu toleranciju prema bezobraznim i siledžijama.

Link to comment
Share on other sites

12 sati ranije, Vlajo said:

Kad vidim šta rade jedni drugima na onom mačo forumu (pošto smo mi za njih fi fi forum), dodje mi milo što nemam korene tamo ...

lurkuješ a? :) tamo se pokarabasimo pa se na summitu izmirimo, pa ponovo :) iskrenije je kad si na mrsh u PM, nego na prst u .. :)

nego, problem je u tome što se forumi previše ozbiljno shvataju :)

 

Link to comment
Share on other sites

Cilj ovog foruma je da delimo iskustva i pomažemo jedni drugima a ne da se omalovažamo međusobno, ako se kolegi Zexxu ne sviđaju teme i pitanja koje ja postavljam ne mora da odgovara na njih.

Lično nikoga ne mrzim i uvek mi je zadovoljstvo da pomognem nekom članu i da mu dam neki savet.

Link to comment
Share on other sites

11 minuta ranije, HMrules said:

Cilj ovog foruma je da delimo iskustva i pomažemo jedni drugima a ne da se omalovažamo međusobno, ako se kolegi Zexxu ne sviđaju teme i pitanja koje ja postavljam ne mora da odgovara na njih.

Lično nikoga ne mrzim i uvek mi je zadovoljstvo da pomognem nekom članu i da mu dam neki savet.

Različiti su načini da skreneš pažnju na sebe, a jedan od njih može da bude i pokretanje smislene teme... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...