Jump to content


SONY cdp 710 malo zeza


Ružić Slavoljub

Recommended Posts

Dragi prijatelji,imam pomenuti CD plejer.Koji god disk da mu ubacim,uvek na nekoj pesmi preskoci.I originali i rezani.Sumnjam da je na izdisaju laser.Dali sam u pravu ?

Moze li mi neko reci ,ako je potrebna zamena lasera,koji model ide u ovaj plejer ?

Nasao sam podatak da ide KSS 210,negde se pominje i KSS 210 A ?! Nisam siguran sta da trazim.

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Imao sam nekad Sansui player sa KSS 210 ARP laserom, diskovi preskakali iza prve trecine, posumnjao na laser i zamenio.  Sa novim ista desavanja ali u manjoj meri.  Odnesem kod drugara koji je uspud radio i servis i on mi kaze naravno nije laser ( nov je ) u pitanju je... mislim.. nacin na koji se laser krece, nesto sto treba podesiti pa pustiti disk u play modu od pocetka do kraja... uglavnom sredio ga je tad.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Gile said:

Imao sam isti problem na CDP970, koristi isti laserski mehanizam kao i tvoj player (KSS210). Zamena lasera je rešila problem, sada svira kao san.

Pa,to mi je opcija "B".Prvo cu da poslusam kolege i ako ne pomognu saveti,kupicu drugi laser.Zao mi je ovog plejera jer jako dobro svira,stvarno proizvodi zvuk za postovanje.Svira tri puta bolje od onog sto kosta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...