Jump to content


Benchmark AHB 2 i DAC 3 L


ScepanBG

Recommended Posts

1 sat ranije, DejanM said:

EAR 868 ima phono koji je jako slican njihovom phono modelu 834P, dok je u 912 stavljen prakticno 88. Ovaj drugi phono amp je ozbiljna sprava.

Pogresna informacija Dejane. 834p je prakticno u 864 preampu, koji je odprilike spojen 834L i 834p u jednom pakovanj i ja ga imam. Dok je u 868 prakticno 88. To je jasno vec po lampama koje se koriste i to je velika prednost 868 preampa.

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, sondek said:

Pogresna informacija Dejane. 834p je prakticno u 864 preampu, koji je odprilike spojen 834L i 834p u jednom pakovanj i ja ga imam. Dok je u 868 prakticno 88. To je jasno vec po lampama koje se koriste i to je velika prednost 868 preampa.

U pravu si - u starijoj verziji je bio 834P a sad su to podigli na nivo 88 -ice. Hmmm, .... idi po to ....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Stigao Benchmark HPA4. To je preamp + pojacalo za sluske. Da mi je neko pre 10 godina rekao da cu kupiti preamp na bazi nekakvog THX chipa samo bih se nasmejao. Ili sto bi jedan moj dobar drugar rekao, inace veliki ljubitelj lampi, gramofona i horni: "To u moju kucu uci nece". Ali izgleda da se vremena menjaju .... O slusnim utiscima kasnije ...

Benchmark HPA4 Back.jpg

Benchmark HPA4 Front.jpg

Link to comment
Share on other sites

Stigao Benchmark HPA4. To je preamp + pojacalo za sluske. Da mi je neko pre 10 godina rekao da cu kupiti preamp na bazi nekakvog THX chipa samo bih se nasmejao. Ili sto bi jedan moj dobar drugar rekao, inace veliki ljubitelj lampi, gramofona i horni: "To u moju kucu uci nece". Ali izgleda da se vremena menjaju .... O slusnim utiscima kasnije ...
2063807520_BenchmarkHPA4Back.thumb.jpg.ab5d9148fa6df2f44247f214a12038fe.jpg
172531200_BenchmarkHPA4Front.thumb.jpg.f4785f304310dbc35234a8e9092bbf76.jpg

Javljaj zvucne utiske, vise me zanimaju u svojstvu preampa. Ja sam se navikao na njega, a nedavno je u AB testu ostavio sjajan utisak.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...