Jump to content


Benchmark AHB 2 i DAC 3 L


ScepanBG

Recommended Posts

 

18 sati ranije, pantaNS said:

Ciljna grupa za Vilajeta i slicne ga drzi ili u spavacoj i/ili u pokaznoj sobi i menjace ga cim bude demode, a to je mnogo pre isteka garancije ili istrosenosti uredjaja...

Znači pitanje je bilo  jel si bio u toj nekoj spavaćoj ili pokaznoj sobi ?

Ovo sa pokaznom sobom mogu da shvatim ali spominjanje spavaće ne mogu drugačije da shvatim osim kao omalovažavanje ... 

 

Link to comment
Share on other sites

31 minuta ranije, pantaNS said:

Slobodno shvati kako hoces...

 

Panto , 

Naravno , sloboda je svugde oko nas ...

Devialet , voleo TI to da priznaš ili ne , pravi odlične uređaje ...možda nisu po TVOM ukusu za razglase i vašare :D ali svakako nisu za potcenjivanje  .

TVOJ  stav "od gore" je prepun omalovažavanja tipa, "šarani" koji ga kupuju radi mode i drže  ga u spavaćoj sobi  , više govori o tebi nego o samim uređajima .

Deo koncepta slobode ja da drugi ljude vole nešto drugo u odnosu na TVOJ ukus . 

Eto ja poznajem par ljudi koji poseduju DEVIALET i nisu fenseri koji ga pokazuju drugim ljudima , ne drže ga i spavaćoj sobi i ne menjaju ga  izlaskom novog modela ....naprotiv uživaju za sve pare .

NHF

 

Link to comment
Share on other sites

Odlicno za tebe sto ih poznajes, mozda mozes nesto i da vidis i naucis od njih, a ako si se samopronasao medju tim tvojim saranima ocigledno ti je mesto u toj grupi. Mene si uvek, na osnovu tvoje vizuelne i zvucne pojave, asocirao na sofronija...ovo je mozda konacno pomak na bolje, posto sarani ne galame...

 

E da, NHF :D

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, pantaNS said:

Odlicno za tebe sto ih poznajes, mozda mozes nesto i da vidis i naucis od njih, a ako si se samopronasao medju tim tvojim saranima ocigledno ti je mesto u toj grupi. Mene si uvek, na osnovu tvoje vizuelne i zvucne pojave, asocirao na sofronija...ovo je mozda konacno pomak na bolje, posto sarani ne galame...

 

E da, NHF :D

Preteruješ dečače ... a ne treba ti to uopšte

 

Link to comment
Share on other sites

21 minuta ranije, pantaNS said:

Tečo, tečo, sad nema ljutis, jer ko se ljuti . . .

Ne , uopšte nema ljutnje ...

Takve usijane glave srećem sve češće , tako da sam polako već naviknut .

Rekao sam ti,  to što radiš uopšte ti ne treba ...

Etiketiraš , omalovažavaš i na kraju se nepristojno se ponašaš  .... 

Sa tobom sam se dva puta slučajno video kod KARANA u firmi , jednom smo popričali telefonom jer sam pomislio da tvoje iskustvo može da mi pomogne u ali ništa mi pametno nisi rekao ni pomogao . Slušajući tvoje savete stekao sam utisak da si pun iskustva sa vašarskog ringišpila , a to nije moja preferencija ...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...