Jump to content


Kupovina gramofona od cca 150 EUR


Jovan M.

Recommended Posts

37 minutes ago, Kuršum said:

Kako prođe na buvljaku?

Ooo gde si je l’ si se naspavao ; ) 

nisam ništa pazario bio jedan Sony 96 godište nisam upamtio model probao sam ga radi , ali zeza dugme za paljenje zaglavljuje pa nisam uzeo . 30 evra je bio, cenim da sam mogao da ga uzmem i za 25 . Bilo je i nekoliko HK otprilike su bili po 50 eur ( čitaj 40 ) ali svi su noviji i nijedan nije imao Phono ulaz. Bilo je dosta novijih pojačala , bez phono ulaza tako da ih nisam razmatrao ; ) 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Peter said:

E,prc. Ti što su polagali na Yugu bolje voze od ovih što su položili na ovim novim autima.

Pa baš tako! Mada ne znam kakve veze ima polaganje na Yugu sa mojim pitanjem da li je neko uopšte čuo kako rade ti novi jeftiniji gramofoni na šta mi je odgovoreno da ljudi neće da se brukaju ali dobro...

Link to comment
Share on other sites

Ono sto sam mislio reci... taj gramofon, iako nesto sto je novo, ustvari je obican komercijalni uredjaj kakav je vecina ljubitelja imala priliku da slusa kao svoje prve uredjaje. Oni malo mladji kao deo nekih `Hi-Fi` muzickih linija, stariji su imali Toske... to su bile osnove, (i u tom smislu poredjenje sa polaganjem na Jugu) sa kojih su dalje kako su finansijska sredstva dozvoljavala prelazili na nesto ozbiljnije... Jedina `novost` je USB prikljucak.

Evo jedan iz licne kolekcije:

 

20180311_125759.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Jovan M. said:

Pa baš tako! Mada ne znam kakve veze ima polaganje na Yugu sa mojim pitanjem da li je neko uopšte čuo kako rade ti novi jeftiniji gramofoni na šta mi je odgovoreno da ljudi neće da se brukaju ali dobro...

Zato kažem,uzmi 2-3 ploče,idi u prodavnicu novih i zamoli trgovca da ti pusti ploče. Ako ti se sviđa kupi a ako ne,traži polovno.

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, Bato - hi - fi said:

Taj palladium ne vredi te novce. Moj prvi gram iz 78g. Svaki Technics čisti pod sa njim. Nemac koji se pravio u Japanu, zapravo proizvođač je japanski NEC. Ne vredi više od 50evra. Za 120 evra može da se kupi mnogo bolji gram.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...