Jump to content


Neobavezna caskanja sa obaveznim ljudima!


pompi

Recommended Posts

Postovanje @Kuršum @zek @Spachek @Krca44 @microfarad @Peter @Zexx @borchee @dalmatinac @alI_Zée (prolepsala se), @Father i svima ostalima koji ga zasluzuju a nisam ih se setio! Uclanio sam se u klub, administrator mi je zatvorio temu. Verovatno s razlogom. Ali to nije bitno jer sam resio da otvorim drugu, (nadam se da ce biti po pravilima foruma), u kojoj bih se rado podruzio sa ljubiteljima muzike, odgovorio na neka pitanja na koja igrom slucaja nije odgovoreno a trebalo je i prevashodno sirio pozitivu! Covek ovde moze da sazna mnogo korisnih stvari a i lepo je, pravo da vam kazem, podruziti se sa vama!

Zahvalio bih se svima koji su razmisljali na temu FOC a nisam stigao. Dobio sam informaciju da je FOC = Gatefold.

Link to comment
Share on other sites

10 minuta ranije, pompi said:

Postovanje @Kuršum @zek @Spachek @Krca44 @microfarad @Peter @Zexx @borchee @dalmatinac @alI_Zée (prolepsala se), @Father i svima ostalima koji ga zasluzuju a nisam ih se setio! Uclanio sam se u klub, administrator mi je zatvorio temu.

Не узимај то баш толико трагично. Отвори неку другу смисленију тему.

Што се пролепшавања тиче и био је ред.    :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobro vece!

https://www.discogs.com/Sabicas-With-Joe-Beck-Rock-Encounter/release/3339266 prvi put s' ploce, za 132 din, pa rekoh aj' dok ne mi ne uleti huanita da kazem da su mi kablovi od zvucnika do vufera u mom 2.1 sistemu od 2x10w, tako pise, cini mi se da je na kutiji pisalo 40w ali to je bilo pre 14 god, i na kojima ne pise kako se zovu, kratki. To je na desk topu koji koristim kao magacin ali pustim ponekad i muziku na njemu. Zelja mi je da tu uz minimalni trud doprinesem zvuku tako sto cu ih malo podignuti, rasiriti.

Kako uciniti kabl duzim?

Hvala.

Da, ovaj Sabicas vredi za sve pare!

 

Link to comment
Share on other sites

26 minuta ranije, pompi said:

Kako uciniti kabl duzim?

Их, као да је то неки проблем?! Дај бар неку слику каблова, конектора.......мислим необавезно сходно с' насловом.  :huh:

Link to comment
Share on other sites

13 minuta ranije, alI_Zée said:

Дај бар неку слику каблова, конектора

Jaooo... pa to nije vredno slikanja. Najobicniji 2.1 sistem, jedan kraj kabla direktno u zvucnik drigi sa muskim cincom ide u vufer, iz vufera takodje sa muskim cincom izlazi i ide u komp, cini mi se stereo bananicom. Problem mi je duzina kabla od zvucnika do vufera.

 

Link to comment
Share on other sites

Два комада двожичног кабла, са једне стрене женски а са друге мушки конектор као оригинални и то је то а необавезно преходно измерити потребну дужину.

Link to comment
Share on other sites

7 minuta ranije, alI_Zée said:

Два комада двожичног кабла, са једне стрене женски а са друге мушки

Da, to ili dvozicni kabl, sa jedne strane muski a druga strana direkt u zvucnik stim sto bi prvo trebalo otvoriti zvucnik, da vidim da li vidim + i - i moze li se to zalemiti. Ako je druga varijanta izvodljiva da li bi tada mogao da ide klasicni crno-crveni kabli, onaj za 20-30 din metar?

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, Bujodrag said:

Onda sam se isključio

Svako ko je bar malo u ovim vodama ovde ce naci puno toga korisnog cak i ne postavljajuci pitanje. Cisto da kao neiskusan clan pohvalim ono sto vredi. 

Primetio sam da ima puno necitljivih postova. Iskreno, mislio sam da je to nesto do mene i mojih podesavanja. Da, definitivno bi bilo dobro kada bi se i ti postovi ucinili citljivim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...