Jump to content


49. Audioberza - Дорћол Platz - 18.03.2018.


zogra

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dok Šćepa nepostavi video materijal, mogu ja da kažem reč, dve..Još jedna uspela berza, što se moglo videti po broju posetilaca. Bilo je puno muzičkog materijala, nadam se za svakog ponešto. Upoznao sam neke drage ljude sa foruma, Kuršum, Aleksandra75, Beč, Baal... Našeg legendarnog voditelja Dragana Kozlicu. Kupio od kolege Beča nekoliko odličnih vinila klasike, uz preporuku moderatora Scorpia. Ovom prilikom se puno zahvaljujem na preporuci za vinile koje sam uzeo. Me gusta mucho! Video se naravno sa Šćepom, Šucom.... Sve u svemu, još jedna uspešna berza na Dorćolu.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, ScepanBG said:

Pozdrav svima! Još jedna odlična Audioberza :) Od članova foruma bili su: Microfarad, Kuja, Bec, Kuršum,ZoranZu, Gox co, Pirke, Zogra, Suca77, Naum fm011, Baal, Zoki, Gile, Aleksandar75, Scorpio, Doktor... Evo i slika :)

I TV Jagodina ili Palma TV B)

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, ScepanBG said:

 

 

FB_IMG_1521453909490.jpg

 

 

 

Ma daj, 6000 gengi za ovu ploču? :o

Audiofili su mahom nestrpljive budale ali, gramofondžije su još gore.

 

Ako uspem da nadjem svoj primerak, pokloniću ga onom ko će na Terazijama da viče: Gramofoni su bez veze.

 

 

Ne mora da se kupa u fontani jer sam dobre volje ^_^

Link to comment
Share on other sites

Jbg, nismo je našli. <_<

Mora da sam je već dao ili možda lukavo prodao za preterane pare, radosno trljajući dlanove. Stoga moram povući ponudu ali ne i konstataciju da je cena preterana i bezobrazna, kao i skoro sve kod audiofilskih uredjaja i nosača zvuka u poslednje vreme.

Ostalima se izvinjavam na trolovanju topika. Žao mi je što ne moggu da svratim na berzu.  

Veselo vam bilo! :) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...