Jump to content


Stereo pojacalo


pknikola

Recommended Posts

Od Harman/Kardona dobar izbor je njihov da tako kazem audiofilski model HK-1400(koji je bio odlicno ocenjen u stranim casopisima What Hifi i Stereo,kostao je 1000 dm,u toj seriji je bio i slabiji HK-1200 koji je takodje bio odlicno ocenjen,kostao je 800 dm svojevremeno).Evo komentara u What Hifi-ju za HK-1400: Effortless,gorgeous sound quality best with equally revealing source and speakers.Bare minimum of features.Testiran u Novembru 1993 godine.Cena u UK mu je bila 399 funti.

Na oglasu sam video HK-6600(u UK bio slabije ocenjen od 6500),6300(komentar u What Hifi za njega: Sound quality is superb,great facilities,cena 330 funti u What Hifi iz 1992 godine) i 1200,a do skoro je bio i 1400.Ipak bilo koje(od ova 4 navedena) prvo cuj sa svojim zvucnicima.

Link to comment
Share on other sites

Pozz.. ljudi ajde kako sam pisao u proslom postu  imam risiver onkyo  zvucnici magnat 55 vector pa bi hteo nesto razmisljam da uzmem pojacalo da malo promenim nije mi budzet velik 100- 140 e pa sam citao i reko sta bi se slagalo i kako bi zvucala ova pojacala da pitam vas ..:  onkyo integra 8650  nad 317  harman k . 6300 sony taf 530  od muzike slusam  rok a od raspilozenja  slusam  i enigmu  sade  vec sam pisao hvala i pozzz...

Link to comment
Share on other sites

On 3/11/2018 at 21:25, gojko.r said:

Pozz.. ljudi ajde kako sam pisao u proslom postu  imam risiver onkyo  zvucnici magnat 55 vector pa bi hteo nesto razmisljam da uzmem pojacalo da malo promenim nije mi budzet velik 100- 140 e pa sam citao i reko sta bi se slagalo i kako bi zvucala ova pojacala da pitam vas ..:  onkyo integra 8650  nad 317  harman k . 6300 sony taf 530  od muzike slusam  rok a od raspilozenja  slusam  i enigmu  sade  vec sam pisao hvala i pozzz...

Poslusaj ako si u mogucnosti neki denon,slusam isto sto i ti i otkako sam uzeo 980r samo zvucnike menjam :)  ,savet proba pre kupovine sa tvojim zvucnicima.

Link to comment
Share on other sites

Gojko.r vidim da si se raspisao po temama . Da ne pisem na vise mesta jedno te isto . Taj onkyo risiver koji imas nije zvucno nesto . Prelaskom na stereo pojacalo ces dosta dobiti na zvuku i moces bolje zvucnike da poteras drago mi je da si poslusao moj savet i uzmes pojacalo . E sad od pojacala za nekih 100-150e imas Harman Kardon HK 6500 ili 6600 imao sam oba jako dobri pojacavaci . Denon ti je isto dobar model 980r sto ti preporucuje Djoleks i 1080r najjaci model iz te serije . Imas i starijih Denona 1060 isto dobar . Od Sonya dobro sviraju ES serija i QS pa njih potrazi . A posle u potragu za zvucnicima .

Link to comment
Share on other sites

Pa trudim se da nepitam stalno a ovo ono kad sam vec usao da pitam vas da nebude sto nisi citao ili pitao zato i forum postoji da se nauci nesto to jeste dok necujes nista .videcu za tog denona hvala djoleks a sta mislite akai am55 onkyo int.a 8450  hvala mnogo ..ljudi 

Link to comment
Share on other sites

Tako je forum je tu da se razmenjuju dobra iskustva i valjani saveti . Taj Akai AM55 nije los ima dac u sebi tako da mozes spojiti preko optike cd ili dvd player ili pc sta vec imas.  Ima i solidno snage za neke bolje zvucnike . A sto ti je bitno radi na 4 oma .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...