Jump to content


domaci jazz


chika_milan

Recommended Posts

Jel' ima neko ovaj novi Vasilov album na vinilu?Planiram da ga kupim na poklon jednom kolegi sa engleskog foruma pa me zanima kakav je snimak.Muzika je odlicna to znam,snimci su uzivo.Čitao sam da se Vasilu jako svidelo da snimi album na vinilu.Njihovi zivi nastupi su izvanredni i tako nabijeni pozitivnom energijom.Razbili su na NS jazz festivalu ove godine.

Link to comment
Share on other sites

14 sati ranije, sondek said:

Jel' ima neko ovaj novi Vasilov album na vinilu?Planiram da ga kupim na poklon jednom kolegi sa engleskog foruma pa me zanima kakav je snimak.Muzika je odlicna to znam,snimci su uzivo.Čitao sam da se Vasilu jako svidelo da snimi album na vinilu.Njihovi zivi nastupi su izvanredni i tako nabijeni pozitivnom energijom.Razbili su na NS jazz festivalu ove godine.

Kažu da se poklonu u zube ne gleda, a priča se i da bi muzika trebalo da je bitnija od snimka...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
On 4.7.2020. at 9:54, perodeformero said:

Nemam više snage da ljudima na netu obrazlažem kakva je ovo nagrada i da Vasil nije izabran za "najboljeg na svetu".:wacko:

Rekao bih da više te nadrade i neće biti: .. R.I.P.

http://jazzstation-oblogdearnaldodesouteiros.blogspot.com/2020/05/rip-mario-castro-neves-1935-2020.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...