Jump to content


Kupujem zvucnike!


TekManijak

Recommended Posts

Pozdrav forumasi.

S obzirom da sam pre dve godine kupio zvucnike kojima jedan visokotonac radi 50% tise od drugog, a vec duze vreme nisam uspeo da nabavim zamenski, odlucio sam da kupim druge zvucnike.

Imam dosta negativnih iskustava sa kp oglasima (ne samo sa zvucnicima) a novca sve manje. Stoga vise nemam prava na gresku. Zeleo bih da mi neko od pouzdanih i dugogodisnjih clanova  ovog foruma (koji posecujem svakodnevno iako ne ucestvujem u diskusijama) ponudi neke jeftinije kutije koje su 100% ispravne. Fizicki izgled mi nije jako bitan, mogu da podnesem ogrebotine samo da su drajveri potpuno ispravni.

Trebaju mi manji zvucnici (soba je 12m2 potkrovlje), pozeljno bi bilo da su kompresioni ali moze i bas reflex.

preferiram topliji zvuk, i izbegao bih "nemce" sa vristavim visokotoncima.

Zvucnici bi bili spojeni na panasonic sa-xr55 ili eventualno na sony DB940qs

Cena: sto jeftinije, max do 150EUR (ako prodam dac HRT MS II+ moze i do 200EUR).

Ko ima nesto u rezervi a nije mu potrebno neka ponudi ovde ili na pm.

Link to comment
Share on other sites

Zahvaljujem svima koji su se javili sa ponudama.

Za sada sam sveo izbor na kef podnostojeci i jbl (clanovi ce se prepoznati) i jedan stari grundig sistem (van foruma) koji cu najverovatnije sutra dobiti na slusanje.

Ako jos neko ima nesto da ponudi, dobrodosao je. Odluka pada najkasnije za 4-5 dana.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...