Jump to content


Technics 1210 Problemi sa ruckom


Krca44

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On 2/15/2018 at 2:24, vaN_Helsing said:

Ево нађох слике, овакав је донешен:

18ky6o.jpg

А овакав је отишао од мене:

25rcbxi.jpg

nwm2qg.jpg

1zp76zq.jpg

 

Javise mi da sam pomenut, pa reko aj' i ja da se javim.. 

Ovo gore apsolutno nije tacno. :) Gramofon koji je odnesen kod vaN_Helsing-a je bio crne boje. Rucica je imala luft, tj bila rastelovana.. I pitch takodje. Gramofon je bio u radnom stanju, i sem nekih ogrebotina po rubu gramofona (od poklopca), vizuelno prilicno ocuvan. Mogu naci i slike, ali mislim da nije potrebno.

Takodje, od pomenutog je otisao u sivoj-osnovnoj boji. Sale je naknadno taj gramofon ofarbao u crno i napravio drugi armboard, koji se takodje vidi na slici, posto je prvi bio previsok za MS rucicu. 

Sala je sasvim u redu, ako se napomene da je sala. Ali nije u redu napisati ovako nesto, jer je kompletna neistina od pocetka do kraja. :) Ni prema coveku kod koga je gramofon zavrsio, ni prema Saletu, ni prema meni na kraju krajeva. 

Nije to bilo tako davno, hajde da se ne bavimo sarlatanstvom.

 

P.S. Hej Bujo, nadam se da si mi dobro i veselo! :bounce

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, Alexandar said:

Sala je sasvim u redu, ako se napomene da je sala.

Е знао сам да ћеш да се јавиш, значи успео сам да те пробудим. Наравно да није био баш такав али био је у сличном стању. И дођеш ми пиво. :cheers

Link to comment
Share on other sites

Moze i dva, nije problem. ;) 

Al nije bas slicnom, opet. :)

Mada je onaj gore izgleda samo prasinjav i prljav, a taj Technics bi i pranje smrkom podneo. :order

Povuk'o se iz audiofilije neko vreme, druge stvari se isprecile. Bice vremena i za to, uskoro. Tu je mini (HiFi) PC sistem , koga pocinjem da smatram referencom! 

Link to comment
Share on other sites

Ehej, Alexandre, gde si ti, nema te sto godina....nisam loše, mrdam po malo. Svrati, baš bih voleo da se vidimo.

 

A čekaj, zar nije taj technics bio skroz neispravan, nešto oko motora, tanjira ili šta već, skroz nije radio?

Ili je to onda bio neki drugi. Sećam se nekog šokantno neispravnog koji je sredjen.

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, Bujodrag said:

Ehej, Alexandre, gde si ti, nema te sto godina....nisam loše, mrdam po malo. Svrati, baš bih voleo da se vidimo.

 

A čekaj, zar nije taj technics bio skroz neispravan, nešto oko motora, tanjira ili šta već, skroz nije radio?

Ili je to onda bio neki drugi. Sećam se nekog šokantno neispravnog koji je sredjen.

Jok, nije taj. Ne znam koji je drugi, verovatno ga je bilo, ako ne i vise njih.. :)

Javicu se, i onu knjigu sto si pozajmio Ani bi trebalo da ti vratim. Ako je trazis, kod mene je. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, vaN_Helsing said:

Pitao sam ga juče,kaže da po njemu treba da pasuje,al' ipak treba uporediti na licu mesta,a to znači da odem do V.Ilića ,a to će biti za neki dan dok ne nađem sl. vremena.Mali je problem što na staroj igli koju sam,uzgred rečeno otkinuo prilikom brisanja prašine(krpom!?)ne piše ništa.Imam samo oznaku sa glave p-24.Svakako hvala na preporuci,idemo dalje..

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, vaN_Helsing said:

Проверио сам на нету, та игла пасује на више модела.

 

1 minut ranije, vaN_Helsing said:

Проверио сам на нету, та игла пасује на више модела.

 

1 minut ranije, vaN_Helsing said:

Проверио сам на нету, та игла пасује на више модела.

Pa prema tome i za ovaj moj?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...