Jump to content


supreme audio tonearm


Mingus,Mingus

Recommended Posts

2 minuta ranije, D Agostino said:

Kao svi do sada ne ovde  nego van.Mnogi su otisli...ne samo u ovoj oblasti.Od Nestorovica pa do sada...Mislis da Kuzmu ima vajde od Balkanskog trzista i jos neki.

Људи на Балкану никада нису живели у тако суровом потршачком друштву као западњаци и ипак имају мало здравији однос према производима, куповини, односу квалитет-цена итд. Западњаку је лакше протурити причу о нечему, подложнији су манипулацијама. Руси су слични нама. Ја читам неке руске приказе аудио компоненти, и они потпуно одговарају нашем поимању ствари .

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, D Agostino said:

Mislio sam de ce tema da bude malo konstruktivnija a ne rekla kazala.Solderer je jedini izneo svoje misljenje...

O čemu da pričamo konstruktivno? Sajt ne postoji, tehnički detalji takođe, cena je još u domenu "što je babi milo...", tako da možemo jedino da komentarišemo da li nam se sviđa dizajn i boja...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ima jedna stvar koja mi je malo nejasna na tom web sajtu monoandstereo... gledam reviews i nigde u sekciji Tonearms nema te nase Supreme Analog rucke... pa sad se pitam, taj gospodin koji je radio testove svega i svacega,  sta on zapravo radi, zasto nije testirao nasu rucku, s obzirom da na datom linku ima gomila fotografija ?   Gledam Active Previews i Upcoming Reviews i ni tu je nema ?   Na osnovu cega je zalepio nalepnicu World Exclusive,  zasto nista ne napisa ?

Nemojte pogresno da me shvatite, nemam nista protiv domacih proizvoda, samo mi ova situacija nije jasna... ?

Link to comment
Share on other sites

9 sati ranije, D Agostino said:

Sve sto ste napisali je tacno ali polako bice sve evo posle dve objave u caspisima evo i sajma i to u Rusiji. High-End Audio show in Moscow (2-4 March).

http://www.monoandstereo.com/2018/02/supreme-analog-tangenta-14-reference.html#more

odgledao sam slike. Bez ljutnje ali meni je njen dizajn nekako kičast, na strani  Da-Se-Vidi-Raskoš ulice. Izgleda kao vanbračno dete đerma i pecare :( 

No to ne mora da znači da ne radi dobro. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je prototip ručke, koju niko nije video i čuo...? Uvijeno pod nekim velom tajne! Reklamira se kao ultimativni Hi-END? Beograd nije daleko od Trstenika. Zašto ručka nije testirana prvo kod nas? Puca se odmah visoko... Nemam ništa protiv da neko napravi kvalitetan proizvod. Samo ovde ima puno grešaka u koracima....???

Link to comment
Share on other sites

13 minuta ranije, microfarad said:

Ovo je prototip ručke, koju niko nije video i čuo...? Uvijeno pod nekim velom tajne! 

Истог сам мишљења. Није ми јасно да се пише у суперлативу о ручки која је препуна матала а и које каквих подешавања. Узгред буди речено мени је та ручка одвратна не зато што "можда" немам средстава да је пазарим него зато што је без преке потребе закомпликована.

Ево Ја дајем ручку коју сам правио на дуел 1:1 са том ручком.

Link to comment
Share on other sites

Postali smo drzava porekla na dobrom glasu za hifi kad se nabroji sta sve potice odavde nije ni čudo :lol: ...jos kad se zna da smo kao i za sve jeftina radna snaga pa proizvođacima od te prenaduvane cene ostane 20-30% eto ti dobre prilike za biznis.Treba naravno napolju dobar diler ,to je ključno.Odprilike kineska proizvođačka cena,a nije made in PRC.Na nama je da iskoristimo prednost domaćeg terena.Odavde bolje da neko to traži ručku na probu i da se naš čovek podrži,a ne špekulacije i skepticizam,po koji pljuc...za svaki slučaj.Nek je čoveku sa srećom početak,koga zanima ručka i konsrtruktivniji odnos ne verujem da je ne moguće doći do čoveka i isprobati ručku,uslikati pa ga ovde podrzati sa par slika,videom i preneti slusne utiske.Ima ljudi koji se poznaju sa Igorom,mislim da bi bilo sjajno čuti negde kombinaciju od nasih komponenti gramofona

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, sandU_ Ciorba said:

Истог сам мишљења. Није ми јасно да се пише у суперлативу о ручки која је препуна матала а и које каквих подешавања. Узгред буди речено мени је та ручка одвратна не зато што "можда" немам средстава да је пазарим него зато што је без преке потребе закомпликована.

Ево Ја дајем ручку коју сам правио на дуел 1:1 са том ручком.

Kolega Miomire, 1000 posto saglasan sa tobom!

Meni liči da je ručka napravljena, da izgledom impresionira. Kako svira, nije važno. Bitno, da izgleda skupo i tako se prodaje....

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, microfarad said:

Meni liči da je ručka napravljena, da izgledom impresionira. Kako svira, nije važno. Bitno, da izgleda skupo i tako se prodaje....

Баш тако, зато и нудим ручку коју сам правио у дуел. Ако моја ручка буде звучно лошија бар 20% поклањам је изазваном.

Link to comment
Share on other sites

Овде већина резонује као ја у теми о посети швајцарском аудио произвођачу где су ме многи овде присутни критиковали да сам завидан , љубоморан и фрустриран јер не могу да будем успешан као они.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...