Jump to content


sky-ili sky vision?


pigy

Recommended Posts

Hteo bih da kupim dvd/dvx plejer,ali koji ima ugradjen fm tuner ,bez pojacivaca i sa 5.1 decoderom i analognim izlazom(zato da bih prikljucio pojacala koja ja hocu-jer volim da ih pravim).Nazalost nijedna firma tako nesto ne pravi.Ili ima dvd plejer koji ne cita dvx a ima tuner i naravno na moju zalost ima svoj integrisani pojacivac sa set zvucnika,ili ima dvd plejer koji cita dvx format ali nema fm tuner ...itd

Nasao sam da je najbolja varijanta bila da kupim sky vision model 888,naravno nema fm tuner,ali bih kasnije kupio samo njega,a ima analogne 5.1 izlaze,,u medjuvremenu sam naleteo na sky dvd/dvx plejer,neznam tacno model ,mislim da je 990 ili tako nesto,on je slican kao i sky vision ali neznam dali cita sve dvx-ove i otvara sve subtitlove,i dali moze da ako se narezu 5 filmova u dvx formatu na dvd disku,on da ih otvori i procita kao sto radi klasican kompjuter,jer to radi sky vision,ima li ko informacija o sky dvd plejeru?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

na zalost zvucnici nisu u istoj kutiji jer su veliki a i stalci su u posebnoj

mogu ti reci da sistem super svira

ali niko nece da ga pogleda

nije DiVX,195$ FOB China 20''container price

a ovde ni za 150 eura sa carinom i pdv ne moze da se proda

a skyvision od 38$ se prodaje za 120 eura,smesno

r.

Link to comment
Share on other sites

dobro, pljuvanje je preterana rec.

Hteo sam da kazem da tvoja konstatacija da se sky od 38$ prodaje po ceni od 120 evra, ipak zalazi u "spustanje" konkurenata.

Svi znamo da kineske DVD plejere nabavljate po smesnim cenama i prosto mi je fascinantno kad shvatim da taj DVD plejer u tamo negde kosta toliko smesno

P.S. sta je TUV?

Link to comment
Share on other sites

sky je bolji plejer od skyvisiona

i kosta vise od tih 38$

da neverovatno je da i radi bilo kako, bilo koji za te pare

ali kolicina je jedna cudna matematika,a radnik koji radi svaki dan za 50$ je pravi radnik

ni izrada drugih ne kosta mnogo vise ali brand placa reklamu svuda i to kosta,ulozenih 50$ u proizvodnju je 100 eura vise za krajnjeg kupca

to nije bitno

TUV je test kvaliteta ,bezbednosti uredjaja izdat od Nemackog (Ei Nisa)

:D:listen:D:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...