Jump to content


POKLANJANJE UREDJAJA


zarko1803

Recommended Posts

Hvala zarko1803  i izvini ako sam bio malo dosadan.Po propozicijama koje smo osmislili dek ide clanu foruma  microfarad koji se javio.Molim da mi posalje u poruci kontakt kako bi se dogovorili oko isporuke poklona.

Jos jeednom hvala clanu foruma father.

Hvala  svima na svemu, izvinjenje ako sam bio dosadan i nadam se da se ovo nece prekinuti vec nastaviti.:banana

Link to comment
Share on other sites

Forumasi vec drugi put mi se za poklon javlja u privatnoj poruci Ston Cold,Van Helsing  a sad sandu_-ciorba.Ova tema treba da bude transparentna prije svega pa sve ostalo.Kako sam opterecen drugim zivotnim problemima , skoro da sam povjerovao u sekundi da dek ide microfarad a da sam previdio da se on, Van Helsing prijavio za isti,a zapravo se prijavio za jedan JVC dek.Pretrazio sam sve postove i shvatio da se radi o doticnom kamenom.

Doticni e sad ne znam kako da ga zovem , jer gle cuda stalno mijenja imena,iz kojeg razloga???

Da dodam da sam mu svojevremeno poslao neke knjige o lampama , semama za radia sa lampama, bilo je tu svega od literature koja bi bila zanimljiva nekom ko je serviser jer je bilo dosta podataka o lampama,sema.U dogovoru sa njim, poslao sam po jednoj rodjaci i on nikad nije posao za njih.Nije u pitanju neka vrijednost 5-6 knjiga, ali je to neko strpao u torbu i otezao svoj prtljag i mene zaduzio za uslugu.Nikad nije posao, na kraju sam rekao rodjaci da ih baci.

Drugi put sam mu pisao da dolazim tj. trazim stan u BG na tri mjeseca iz zdravstvenih razloga mog sina, pa ako zna nekoga....Ni tada mi nije odgovorio.

Evo ovako javno, kad se javio za poklon, zasto i sam nije donirao neku komponentu, nesto..kabal..bilo sto...siguran sam da bi sklepao neko pojacalo..ono od tih starih djelova i napravio nekog frankestajna....ne nije.

On treba od drugih da dobija, a ni po cemu nije prioritet, i da taj poklon proda, zar ne,a ima vise od drugih?To sam mu u prvoj poruci napisao ali njegovoj drskosti nema kraja pa se zalio kako on nije dek dobio.Sve je uradjeno transparentno, i posteno i humano.zarko1803, mogao je onu kombinaciju prodati barem 150 eura,father, vjerovatno 100,apgrejdovan cd pa ne znam, i svi ostali koji su donirali.a darovali su.Njihove zene djeca bi se obradovale tim param na primjer.Ne darivali su nekom ko nema ili manje imaZasto doticni koji mijenja indetitet, nije ponudio makar besplatan servis za te uredjaje...pa sve to dobije jednu lijepu notu.

Ne , trazi da bi prodao i pravi budale od donatora,postenih humanih ljudi.Bojim se i od drugih,ali ga niko nece prijaviti jer ih je blam, ali ne znam cega?i Tako to ide....a on mijenja imena....

Pitanje je sad ko je tu kriv ima li ovaj forum pravila..ovdje nije u pitanju transakcija , kupovina , prodaja i slicno, ovdje se radi o laznom predstavljanju, mijenjanju indetiteta,a ko mijenja indetitet?Bravo, tacan odgovor.

Pitanje je koliko je puta ovo napravio, a vjerujem da se vi izmedju sebe poznajete bolje.Ne zelim da Vas svadjam, ali moram priznati da ovakav kvaran, lukav stav odavno nijesam sreo.Sve to znate, sve to gledate, a negdje vjerujem i dozivljavate, jer ako sam ja jedini sve mu je oprosteno, i spreman da se javno izvinim!

Pitam se kakav je grijeh pitati javno za cijenu u nekom postu od moje strane i dobiti negativne ocjene, (doticni ce jos 10 imena promijenit),ovo nije kaznjivo?Admin willi-studer, koji je ostavio i u komunikaciji ovdje i u emisiji jedan zavidan nivo kuture, sto ce da uradi?

Da sam ja tamo ja bih to sam rijesio snjim, ali vidim da mijenja naloge da trazi da mu se pokloni,bilo je tu postova...

Svaku Vam srecu zelim, da lijepe akcije kao ove postanu tradicija, ada se kameleoni poput pomenutog sancionisu.

Hvala momci!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gledajuci stare teme i postove vidim da je ovaj put sve pod imenom Van Helsing prebacenog istog dana na Sandu Corbu..  ranije je trebalo procitati par postova da se identifikuje koljac Drakule 

Uzgred koje SandU Ciorba ?   jel i on neki "borac za slobodu / terorista / koljac vampira " ili samo mesha neku corbu ?

Link to comment
Share on other sites

IMATE LI JOIS NESTO DA KAZETE OSIM STO MIJENJA INDENTITETE?Napisao sam ali ni on da se oglasi...nece....ali....njegovo ponasanje kvari povjerenje u sam forum.Kakvi su ljudi ovdje?Dali su iskreni u svojim savjetima?Dali koristi ovaj forum za namicanje musterija?Ja kazem da i treba , ako je jedini, ako nije treba dobro razmisliti sto dalje?Pitanje je kakavje majstor kad je covjek ovakav?Vjerovatno izmislja kvarove,takvi ljudi ugradjuju stare djelove ciste stari kond izglancaju, ili neki drugi skuplji dio, pa kad musterija dodje izvade iz smeca isti takvi i kazu da su ga zamijenili.Naravno ovaj dio na ploci taknu malo lemilicom .....ono radilo se..brate...., a onda po dzepu....

Ali on opstaje ko kameleon...

Zezao bih se ja ovdje, ali se ne zna ko je tragikomicniji, mi ili on?Mi zato sto mu dopustamo to ili on u svojoj drskosti.

Necu da se kunem kao neka baba, taj momak mi je bio ponekad i simpatican,meni kao laiku cini mi se dosta da zna, ali nijesam mogao pretpostaviti da moze toliko los da bude.Stvarno je ....necu ovdje da pisem svasta...ali u zivotu sam sretao prevarante , ali su i oni imali kakav takav nivo,a ovaj Carlos,Ston je najgore vrste....

Bolje ga poznajete od mene, ali ga stitite i dalje.Zapitajte se dokle cete da se ustrucavate, koristite lijep recnik da nebiste bili kaznjeni, a kamenko radi sto oce i tako to traje.

Uvijek sam to mrzio, tu nepravdu, da neko moze svasta lose da radi i da mu to prolazi pod izgovorom, najblizih, okoline,  "eto on je takav" kao da je to vrline, a s druge strane ti pogrijesis nenamjerno, emocije te ponesu, jednomsamo odmah si na stubu srama.....to odavno ne dopustam.

Mozda i nebi trebalo da ga izbace sa foruma, jer ne bismo imali sliku koliko neko moze biti los?Ovako bi on ostao kao parametar koliko neko moze biti nikakav u ljudskom smislu.

Izvinjavam se ako sam osim admina pomenuo jos neke,cisto da pohvalim njihovo dobro dusnost,humanost, vjeru u cinjenju drugima.Znao sam da nece komentarisati, ali mora se odvojiti "zito od kukolja". pogotovo ovakvog.

Mogao bih ja jos ...ali bojim se da nidje ne vodi...ocekujem da admini daju svoje misljeje....znate kako,,da je otvoreno i poslije te afere sa tim TEAC 5000, otvoreno da je rekao ko ima nesto pokvareno neka mi ga proslijedi za djelove,ko hoce nesto da baci, meni treba za djelove, vise bi vrijednosti takvih pokvarenih dobio nego sve sto se ovdje ponudilo.Ljudi vole ljudima da pomognu kad su  u nevolji, ali on je jedan pokvarenjak koji vjerovatno dok cita ovo smije se , mazi macku, i planira nove prevare, samo dok smisli ime novog naloga.

Momci sto da Vam kazem jos???

Nadam se da ce se  ljuba ,-willi-studer ne znam koje jos oglasiti povodom ovoga?

Javite kad kameleon promijeni indentitet.

Pozdrav momci!

Link to comment
Share on other sites

Pomogao je on dosta puta . ali i odmogao ! ? . Ak se dobro sjećam on je  "otjerao"  na ovaj ili onaj naćin DVV a . Pomagao je u najboljoj namjeri savijetima i to konstruktivno . Ali ak  sagledamo stvarno stanje stvari sve te stvari se sam  konzument sa osnovnim tehničkim znanjem mogao napraviti ? . A on je uvjetno  popravljao ono što ne mogu sami. E sad nevjerujući u teoriju zavjere ? ipak mislim da je  g . Ston  ....     ipak  dio  ekipe  koja nije zadovoljna idejom  poklanjanja i da je isprovocirao  priču da mu pokloniš kazić ? ...... jer  kad nastne poklanjanje  u što će nam trgovina ? :) Stonu  želim svu sreću  ! . a vama ostalima razum ! ? . Obzirom  na izi kam izi gou  otvaranja  "naloga"  mislim da je involviran u " uredništvo"  ? .

Link to comment
Share on other sites

Бато, он заслужује критику ако је све то урадио , као и за оно раније , али чини ми се да си је твоја критика претерано емоционална, рекао бих упадљиво пренаглашена до границе агресивности која не одговара нивоу стварног прекршаја тј . лошег понашања члана форума.

Link to comment
Share on other sites

 

Бато, он заслужује критику ако је све то урадио , као и за оно раније , али чини ми се да си је твоја критика претерано емоционална, рекао бих упадљиво пренаглашена до границе агресивности која не одговара нивоу стварног прекршаја тј . лошег понашања члана форума.

Emotivno zato sto sam o njemu mislio da je cool tip, i zato sto vjerujem da su ljudi bolji, nego sto jesu u njegovom slucaju...

Milo mi  je sto ga neko i brani, ali je ovdje i ranije prozivan koliko vidim i to se nastavlja.Tvoja namjera da ga branis je vjerovatno nekome i razumljiva.Razumljiva je i meni, tj. bilo bi da je nije toga puno bilo,ali dobro ...Ne bojte se moje agresivnosti,svi znate sve, i to traje,ja sam skrenuo paznju jer je drzak, bezobrazan,igra na kvarno, predstavlja se lazno, mijenja indetitet svako malo..ako ti je to ok, svaka cast!Ne mogu nikog promijeniti, ali mogu promijeniti njegovo ponasanje prema sebi, u ovom slucaju prema forumasima.

Vama kojima je on lik, super, druzite se  sve je lepo, caio,caio i tako....super brate!

Predlazem umjesto kritika da kumujemo njegovom novom indetitetu, a bogumi, ko se bude javio za kuma da mu nesto pokloni, kum nije dugme.

Pozdrav momci!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...