Jump to content


POKLANJANJE UREDJAJA


zarko1803

Recommended Posts

Pratim ovu temu od početka, i žao mi je što nisam mogao pre da učestvujem. Početnik sam u ovim vodama i nemam baš mnogo stvari, a "hteo bih sve i odma":D Ja poklanjam starijem - iskusnijem članu, kvalitetnije napajanje Nemic-Lambda za samougradnju.

Manufacturer: Nemic-Lambda

Model: ZD75-0524

Specifications:

  • Manufacturer: Nemic-Lambda (TDK)
  • Model: ZD75-0524
  • Description: Power Supply (Board Type)
  • A.K.A: PWB-335F
  • Output Power 63W (75W Max)
  • Input Voltage:
    • 100-120VAC 1.4A 50/60Hz
    • 200-240VAC 0.7A 50/60Hz
  • Output:
    • V1: +5VDC 0.5 - 3.0A (6A Peak)
    • V2: +24VDC 0.8 - 2.0A (3A Peak)

Ovo napajanje sam nabavio sa konektorima. Napajanje je ispravno.

 

Pošto sam nov ovde na forumu, i ne poznajem mnogo ljudi, predlažem da Kuršum :) i za mene napravi izbor. Ovo što sam napisao, da je za starijeg i  iskusnijeg člana, je zbog toga što početnik ovo neće moći da ugradi. Originalne slike sutra. 

Nemic-Lambda.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dobro vece !

Posto je ovo rubrika za poklanjanje hi fi aparata i uredjaja danas sam od kolege Solderer-a dobio na poklon Benz Micro MC Gold glavu.

Ovde se zahvaljujem  :)   !

Dodatno imam jedno pitanje.   Stoji mi neki aparati koji rade ali ne mogu se nazvati potpuno ispravnim. 

Da li dolazi u obzir poklanjanje takvih aparata ukoliko postoji zanimanje za njih ?

Sto se tice stanja ja cu reci koliko znam sta nije u redu i sta bi serviser trebao da pogleda.

Pozdrav, Krca

Link to comment
Share on other sites

Ja rekoh da ne želim ulogu forumskog sudije. Poklanjajte svoje uređeje kome vi želite. Tako će biti svi mirni. I nemojte da brinete o tome da li ste učinili pravi izbor, neka vas usreći sam čin poklanjanja. Bojim se da će ova tema neminovno jednog dana izazvati polemiku, kad se sličan ili baš poklonjen uređaj nađu na KP-u. To mislim ne treba da brine onog ko poklanja. To i jeste suština poklona. O onom ko poklon primi, pa eventualno izazove polemiku, neću ni da pričam.

Zato ne mogu ja da budem taj koji sudi. Dajte onom ko se prvi javi ili ko vas ubedi da mu je potrebno ili onom ko vam je simpatičan, svejedno.

Prihvatio sam predlog koji je dao @zarko1803 i to je to (mada još nisam načinio izbor, nije mi se ukazao pravi put). Dodatno sam pogurao stvar da @Father-ovog sinčića obraduje BD plejer i evo za treću sreću mogu reći i da ne vidim zašto napajanje ne bi dobio @gvlada ako već zna šta će sa njim i treba mu.

I da nadalje završimo sa mojim učešćem u ovoj temi na ovakav način. Oglasiću se kad budem imao šta da poklonim.

A i tu sam omanuo, obećao sam članu @DobriDiv kablove zvučničke i interkonekt još pre dva meseca i još mu nisam poslao. Malo zbog obaveza ne stižem, a malo što počinjem da lapim polako, pa zaboravim. Svejedno sramota.

Link to comment
Share on other sites

Hvala @Kuršum , ja sam se baš iz tog razloga i obratio članstvu da predloži ili podrži nekoga za koga misle da će uređaj koji se pokalnja otići u prave ruke.

Slažem se sa tobom i tvojom ulogom u ovoj temi i ne nalazim za potrebno da arbitriraš dalje od poklona koje je pokretač teme uslovio tvojom odlukom.

Meni je bilo dovoljno da se dva člana založe za trećeg i dan pauze za amandmane, kojih nije bilo i poklon ode u prave ruke, što se mene tiče. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...