zarko1803

POKLANJANJE UREDJAJA

Recommended Posts

1 sat ranije, Father said:

Meni je čovek mnogo puta pomogao kada su mnogo plemenitiji izdanci HiFi konstruktora ili znalaca okretali gravu za pomoć. Posebno kada je u pitanju bila moja gramofonska ručica.

Uvek mi je pomogao u okviru od 2-3 sata i ja nemam loših reči za naš odnos i druženje. Krivo mi je da postoje drugačija iskustva, ali ja sa njima ne delim takva iskustva.

Ni o Siniši Rankovu nemaju svi pozitivne reči, pa sam i sa njim dobar i pohvalno o njemu govorim i uvek ga preporučujem.

Ima takvih primera koliko je kapi u kiši. Odluku sam doneo i iz mog ugla mislim da će dek kod njega doživeti adekvatan servis i refresh pa neka i završi na KP, ja sam svom drugu učinio sada, sutra će on meni i ja nemam problem sa tim.

Onda je trebalo da okreneš čoveka telefonom i završiš to, bez vađenja ove teme iz naftalina i započinjanja nove rašomonijade...

1 sat ranije, Father said:

Zovi  me onda da se dogovorimo, jer se niko ne javlja na tvoj fiksni koji imam, već par meseci. :huh:

@Zexx

Jesam ga zvao da vidim sa njim da li može da se popravi, ali mu ne radi broj koji imam i niko se nije javljao mesecima. Odlučio sam da se ne zezeam sa tim i da poklonim nekome, ko bi to sredio ili nije ni bitno šta bi radio.

Meni ne treba.

To je sve i nema zavera nikakvih. Ne znam zašto, ali ispada da je samo prema meni korektan?

Just now, Father said:

@Zexx

Jesam ga zvao da vidim sa njim da li može da se popravi, ali mu ne radi broj koji imam i niko se nije javljao mesecima. Odlučio sam da se ne zezeam sa tim i da poklonim nekome, ko bi to sredio ili nije ni bitno šta bi radio.

Meni ne treba.

To je sve i nema zavera nikakvih. Ne znam zašto, ali ispada da je samo prema meni korektan?

Ma razumem, tako je jedan zvao Fejsbuk, pa bilo zauzeto, al posle posto precednik...:ph34r:

3 minuta ranije, Zexx said:

Ma razumem, tako je jedan zvao Fejsbuk, pa bilo zauzeto, al posle posto precednik...:ph34r:

Ako razumeš, onda odlično! :thumbsup2

Ja ne razumem na šta misliš to za Fejsbuk i precednika!?

Just now, Father said:

Ako razumeš, onda odlično! :thumbsup2

Ja ne razumem na šta misliš to za Fejsbuk i precednika!?

Vic nikad ne objašnjavam, ali mogu barem preneseno značenje, nisi se setio da kontaktiraš čoveka na PP?

Just now, Zexx said:

Vic nikad ne objašnjavam, ali mogu barem preneseno značenje, nisi se setio da kontaktiraš čoveka na PP?

Kao što rekoh nije me zanimalo dalje da se cimam kad sudbina nije tako htela. :order

4 minuta ranije, microfarad said:

A za ono Sikterisanje bi trebalo moderacija da upozori gremlina da pripazi na ponasanje!

То је нови модни бренд у Србији, е сад' ко како схвати. 

4 minuta ranije, Father said:

Kao što rekoh nije me zanimalo dalje da se cimam kad sudbina nije tako htela. :order

Onda uživaj u Pandorinoj kutiji koji si ponovo uspešno otvorio...B)

Eh klizavo je, klizavije no ikada do sada. Vidim da se Pandorine kutije nalaze u svakoj temu na forumu. Curi svuda sadržaj. :rolleyes:

4 minuta ranije, Father said:

Eh klizavo je, klizavije no ikada do sada. Vidim da se Pandorine kutije nalaze u svakoj temu na forumu. Curi svuda sadržaj. :rolleyes:

Ма опуштено.

А напољу ладно ко у штенари,а и магла нека стисла, бррррр........па дајте људи молим вас, нека чоек фатхер поклони дек коме жели,па зашто је потребно враћати се старим ранама, исчитао сам ту целу тему о "оном деку".....свака ,част, подржавам гест чика фатхера !!!!

8 minuta ranije, zeljko1974 said:

.....свака ,част, подржавам гест чика фатхера !!!!

Hvala, osveženje je pročitati neki post posle koga nije portebno obarati ruke. :cheers

Poklanjam interkonekcijske kablove koje  sam i ja dobio u ovoj temi.Kablovi su dobri ali ne zelim vise da ih imam zbog coveka koji mi ih je poklonio.

Dacu ih iskljucivo nekom pocetniku koji nema a trebaju mu za sistem a ne za oglase.

22 sati ranije, Ružić Slavoljub said:

Poklanjam interkonekcijske kablove koje  sam i ja dobio u ovoj temi.Kablovi su dobri ali ne zelim vise da ih imam zbog coveka koji mi ih je poklonio.

Dacu ih iskljucivo nekom pocetniku koji nema a trebaju mu za sistem a ne za oglase.

Slavoljube, stvarno milsim da nema potrebe da se duriš. Svaki nesporazum može da se reši rečima. Takođe nije u redu i da staviš na ignore pola foruma. Svi smo ovde došli da slušamo muziku i razmenjujemo Hi Fi mišljena. Do duše, diskusije sagovornika, po nekad znaju baš da odu u off, ali to ne zanači da svi treba da se spuštamo na njihov nivo. Ovaj forum još uvek ima kvalitetne ljude.