Jump to content


POKLANJANJE UREDJAJA


zarko1803

Recommended Posts

On 28.4.2021. at 21:33, MarkoS. said:

Poštovanje kolega,evo ja sam zainteresovan za ovu vašu ponudu,ovo je moja adresa i podaci za slanje,podrazumeva se da ja plaćam poštarinu:

...

 

Dragi kolega, drugi član se prvi javio porukom tako da njemu ide. Sorry :sad:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ako nekom treba neka se javi...

Infrared kontroler-adapter na serial port. Povezuje se na serial port i pomoću programa Girder moze da se programira bilo koja kontrola računara (audio, video, HTPC i sl. ). Odlicno radilo na XP ... kako na win 8, 10... nemam blage veze...

Takodje i ruter Linksys WTR54G... ispravan, radi.

Prednost NS, licno preuzimanje. Smara me da saljem postom :)

razno1.jpg

razno2.jpg

razno3.jpg

razno4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Poklanjam PC:

Intel Celeron G530
Gigabyte GA-H61M D2B3
16GB RAM
Nvidia GeForce 210 1GB Silent
Kingston SSD 128GB
WiFi
CoolerMaster 500W
CoolerMaster midi tower crni

Ispravan, revakcinisan. PC dobija član koji se prvi javi na PP. Jedini uslov je lično preuzimanje ili preko prijatelja.
Ne šaljem poštom niti kurirskom službom.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Sredjujući stvari po vikendici našao sam svoj stari gramofon, za koji sam mislio da je ostao u starom stanu. Kupljen u radnji nov, u nekom davnom prošlom vremenu. U pitanju je RIZ GM 4010 i ide na poklon ako je neko zainteresovan.

Gramofon ima vidljivih znakova korišćenja na poklopcu (ali je ceo). Dugme za podizanje i spuštanje ručice je slomljeno (nemam deo). Kaiš je od starosti pukao. Nisam uključivao u struju, kada je ostavljen (pre 10-tak i više godina radio). Originalna zvučnica skinuta i stavljena STENTON 500 (u nepoznatom stanju). Gumeni mat blago popucao od starosti oko osovine. Ručica na oko (ruku) lepo radi (ali nisam neki veliki stručnjak). Valjda sam ga lepo opisao da se posle neko ne razočara.

Ne šaljem, samo lično preuzimanje u Bloku 70 uz prethodni dogovor (posle 17 časova). 

Pozdrav

Aleksandar

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...