Jump to content


POKLANJANJE UREDJAJA


zarko1803

Recommended Posts

1 sat ranije, Father said:

Zovi  me onda da se dogovorimo, jer se niko ne javlja na tvoj fiksni koji imam, već par meseci. :huh:

@Zexx

Jesam ga zvao da vidim sa njim da li može da se popravi, ali mu ne radi broj koji imam i niko se nije javljao mesecima. Odlučio sam da se ne zezeam sa tim i da poklonim nekome, ko bi to sredio ili nije ni bitno šta bi radio.

Meni ne treba.

To je sve i nema zavera nikakvih. Ne znam zašto, ali ispada da je samo prema meni korektan?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Father said:

@Zexx

Jesam ga zvao da vidim sa njim da li može da se popravi, ali mu ne radi broj koji imam i niko se nije javljao mesecima. Odlučio sam da se ne zezeam sa tim i da poklonim nekome, ko bi to sredio ili nije ni bitno šta bi radio.

Meni ne treba.

To je sve i nema zavera nikakvih. Ne znam zašto, ali ispada da je samo prema meni korektan?

Ma razumem, tako je jedan zvao Fejsbuk, pa bilo zauzeto, al posle posto precednik...:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

А напољу ладно ко у штенари,а и магла нека стисла, бррррр........па дајте људи молим вас, нека чоек фатхер поклони дек коме жели,па зашто је потребно враћати се старим ранама, исчитао сам ту целу тему о "оном деку".....свака ,част, подржавам гест чика фатхера !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
22 sati ranije, Ružić Slavoljub said:

Poklanjam interkonekcijske kablove koje  sam i ja dobio u ovoj temi.Kablovi su dobri ali ne zelim vise da ih imam zbog coveka koji mi ih je poklonio.

Dacu ih iskljucivo nekom pocetniku koji nema a trebaju mu za sistem a ne za oglase.

Slavoljube, stvarno milsim da nema potrebe da se duriš. Svaki nesporazum može da se reši rečima. Takođe nije u redu i da staviš na ignore pola foruma. Svi smo ovde došli da slušamo muziku i razmenjujemo Hi Fi mišljena. Do duše, diskusije sagovornika, po nekad znaju baš da odu u off, ali to ne zanači da svi treba da se spuštamo na njihov nivo. Ovaj forum još uvek ima kvalitetne ljude. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...