Jump to content


POKLANJANJE UREDJAJA


zarko1803

Recommended Posts

35 minuta ranije, Father said:

Pa hajde i ja da se oglasim i izvestim da se očekuje školska knjižica najmalđeg HiFiste na balkanu, ne bi li se LG Blue Ray koji je dobio na poklon od poštovanog člana @vladastevic vratio na policu gde mu je mesto.

Roditelj sam strog ali pravičan i morao sam da intervenišem po onom starom savetu .... "Tucite" decu kada počnu da liče na vas! .... malo se previše uneo pa ga odnelo negde daleko .... morao sam da reagujem sa umotavanjem LG-a u ćebe pa u fioku sa zimskim pokrivačima. :order

Očekuje se konačna oslobađajuća presuda od strane prekog suda, nakon izjašnjavanja visokog sudskog veća i predsednika suda drage mi supruge. :)

Živi bili i ne budite hrčci. Uvek će se naći neko, kome će ova lepa akcija doneti mnogo radosti i povratiti veru u ljude, dobre namere i dobra dela.

Sve članove srdačno pozdravlja Father. :thumbsup2

Plejer u policu,cim prije.:listen

Link to comment
Share on other sites

21 sati ranije, Father said:

A i aj budala, objavio svima gde sam ga skembao. Sa'će Šuca i Mikrofarad da mu pevaju gde je. :D

Možda ocjene nisu adekvatne proširenju njegovog znanja ? I sami znamo da nam je obrazovni sustav zastario ( biflanje) . Pusti nek se dijete samostalno razmija , a Ti ga onak đentli usmjeravaj - kao što si sa glazmom ? . Kad bi djeca bili ko roditelji bili bi još u kamenom dobu ? . ;):thumbsup2. Lijepo je brinut , al odpusti malo . Svi smo mi na neki način u "kutiji" ? . Pustimo djecu nek se razvijaju .  Budimo skretničari ? .

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

NIsam ni imao predstave da postoji ovakva grupa i malo je kažem da mi je užasno drago da postoje ljudi koji nisu samo veliki audiofili, već su spremi i da pomognu sa iskusnim savetima,a i atmosfera je stvarno korektna :) 

Kako sam novi ovde,da kažem,pravi gušter, samo par reč, tek da se predstavim. Veliki sam audiofil, ali neću da trošim vaše vreme koliko mi muzika znači, to ovde svi razumeju previše dobro :D

Voleo bih da poklonim par uređaja do kojih sam došao u zadnjih par godina a u ujedno da pitam cassete deck Miida 6000d, on mi stoji neko vreme, ali je radio bez greške. 

Pošto sam bio te sreće da mi je pojačalo od istog proizvođaća bespovratno otišlo u zaborav, da ne kukam sad (ali ima tu neki bol u stomaku) :( 

 

Ako je neko zainteresovan za deck ili ako neko ima bilo koje pojaćalo 2x50W a da bi poklonio, srce bi mi bilo puno :) 

Super vas je sve ovde upoznati preko komentara, pa ko bi voleo deck ili ko ima bilo koje pojačalo, nek nastavi niz komentara :D 

Toliko od mene za uvod! Sve najbolje, ljudi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Kolega sa posla, upoznat sa mojim HiFi interesovanjem, kupio stan i u njemu po useljenju naleti na neki uređaj. Kako kaže, rekao bih da je nešto iz muzičke linije pa ako te zanima, vidi da li radi i nosi, jer bih ga ja bacio. Ja pogledam sliku koju mi je pokazao kad ono kast dek Technics RS-B765   3 Head, direct drive, HX-Pro, B, C, MPX ...  i kažem, ok doćiću da ga uzmem i vidim da li je ispravan. Svakako njemu ne treba i tako dek završi kod mene prošlog vikenda.

Prebrisao sam ga, otvorio da vidim da nema nekih remenova ispucalih ili da je nešto gorelo unutra i sve naizgled ok osim jednog remena za otvaranje vratanaca koji je od stajanja malo jajast ali guma mu je ok i "može da tera". Još malo sam ga prebrisao okolo glava od prašine i očistio glavu za brisanje, snimanje i reprodukciju , HX-pro štapić, osovinu i roler i kažem hajde konačno da ga upalim.

Čim sam ga upalio odmah vidim da mu display ne radi. Povežem slušalice ubacim kasetu premotavanje radi, reprodukcija radi, dolby B C, monitor, snimanje, Cal, Bias, brzo traženje sledeće pesme sve radi vrlo precizno i bez nekih kočenja ili čudnih zvukova.

E sad...

Ja sam sopstvenu kasetoteku i deck prodao pre mesec dana i nemam nameru da se vraćam u tu priču, što me dovodi do toga da ga dalje poklonim nekome ko bi imao želju da mu popravi display i uživa u reako bih vrlo solidnoj spravi.

 

s-l1600.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 minuta ranije, Father said:

Ja sam sopstvenu kasetoteku i deck prodao pre mesec dana i nemam nameru da se vraćam u tu priču, što me dovodi do toga da ga dalje poklonim nekome ko bi imao želju da mu popravi display i uživa u reako bih vrlo solidnoj spravi.

Пиво на мој рачун. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, Father said:

@giZ_Mo ... inače dek je boravio na oko 200m vazdušnom linijom od tebe u onim lepim trospratnim crvenim fasadna cigla zgradama, preko puta Balašević-a

Наравно и треба да се врати у комшилук, једноставно суђено му је.  :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, giZ_Mo said:

Наравно и треба да се врати у комшилук, једноставно суђено му је.  :rolleyes:

Zovi  me onda da se dogovorimo, jer se niko ne javlja na tvoj fiksni koji imam, već par meseci. :huh:

Link to comment
Share on other sites

42 minuta ranije, Father said:

Ja sam sopstvenu kasetoteku i deck prodao pre mesec dana i nemam nameru da se vraćam u tu priču, što me dovodi do toga da ga dalje poklonim nekome ko bi imao želju da mu popravi display i uživa u reako bih vrlo solidnoj spravi

Sto ne vidite sa nekim  od kupaca Vasih kablova pa njima poklonite, sigurno bi se obradovali. Zeonov ce verovatno zavrsiti na oglasu za par dana kao i dosadasnje situacije

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, impuls said:

Sto ne vidite sa nekim  od kupaca Vasih kablova pa njima poklonite, sigurno bi se obradovali. Zeonov ce verovatno zavrsiti na oglasu za par dana kao i dosadasnje situacije

Meni je čovek mnogo puta pomogao kada su mnogo plemenitiji izdanci HiFi konstruktora ili znalaca okretali gravu za pomoć. Posebno kada je u pitanju bila moja gramofonska ručica.

Uvek mi je pomogao u okviru od 2-3 sata i ja nemam loših reči za naš odnos i druženje. Krivo mi je da postoje drugačija iskustva, ali ja sa njima ne delim takva iskustva.

Ni o Siniši Rankovu nemaju svi pozitivne reči, pa sam i sa njim dobar i pohvalno o njemu govorim i uvek ga preporučujem.

Ima takvih primera koliko je kapi u kiši. Odluku sam doneo i iz mog ugla mislim da će dek kod njega doživeti adekvatan servis i refresh pa neka i završi na KP, ja sam svom drugu učinio sada, sutra će on meni i ja nemam problem sa tim.

Link to comment
Share on other sites

12 minuta ranije, Father said:

Odluku sam doneo i iz mog ugla mislim da će dek kod njega doživeti adekvatan servis i refresh pa neka i završi na KP, ja sam svom drugu učinio sada, sutra će on meni i ja nemam problem sa tim.

Неће завршити на КП-у него код једног малца из комшилука коме сам прошле године поклонио Техникс појачавач и ЦД плејер истог годишта к'о и дек. Немаш разлога за бригом. Само опуштено.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Father said:

Meni je čovek mnogo puta pomogao kada su mnogo plemenitiji izdanci HiFi konstruktora ili znalaca okretali gravu za pomoć. Posebno kada je u pitanju bila moja gramofonska ručica.

Uvek mi je pomogao u okviru od 2-3 sata i ja nemam loših reči za naš odnos i druženje. Krivo mi je da postoje drugačija iskustva, ali ja sa njima ne delim takva iskustva.

Ni o Siniši Rankovu nemaju svi pozitivne reči, pa sam i sa njim dobar i pohvalno o njemu govorim i uvek ga preporučujem.

Ima takvih primera koliko je kapi u kiši. Odluku sam doneo i iz mog ugla mislim da će dek kod njega doživeti adekvatan servis i refresh pa neka i završi na KP, ja sam svom drugu učinio sada, sutra će on meni i ja nemam problem sa tim.

Onda je trebalo da okreneš čoveka telefonom i završiš to, bez vađenja ove teme iz naftalina i započinjanja nove rašomonijade...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...