Jump to content


POKLANJANJE UREDJAJA


zarko1803

Recommended Posts

3 sati ranije, perodeformero said:

Ova tema odavno nema svrhe, jer se sva ponuđena razmena obavila i to van foruma.I do sada su članovi poklanjali uređaje i delove, pre svega @generalna_skupstina i @box, i to na najprimereniji način, u oglasima, sa naznakom "poklanjam".Očito da je sve lepše uz publiku i isticanje sopstvene dobrote i predivnosti.

Oupšte nisi u pravu. Glavna suština ove teme je da se kompletira uređaj. Ja imam zvučnike, ti pojačalo, neko ima kablove. Sve se to spakuje i prosledi nekome kome treba (ne na KP :D) . Ja sam samo predložio, da ne bude slikanja, da ne bi ličilo na neki realiti.

Link to comment
Share on other sites

Pree goodinuu danaaa . Zezas 

Pa mozda i vise, ma nebitno, verovatno covek ima obaveze pa je i zaboravio na to, iskreno, i ja sam zaboravio ali ga deformero pomenuo da je u par navrata poklanjao sve i svasta pa me podsetio

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 sati ranije, perodeformero said:

Ne možemo, osim toga ja sam jeo.:rolleyes:

 

Ova tema odavno nema svrhe, jer se sva ponuđena razmena obavila i to van foruma.I do sada su članovi poklanjali uređaje i delove, pre svega @generalna_skupstina i @box, i to na najprimereniji način, u oglasima, sa naznakom "poklanjam".Očito da je sve lepše uz publiku i isticanje sopstvene dobrote i predivnosti.

Stvarno nije lepo ovo što si napisao.

Link to comment
Share on other sites

14 sati ranije, perodeformero said:

Ne možemo, osim toga ja sam jeo.:rolleyes:

 

Ova tema odavno nema svrhe, jer se sva ponuđena razmena obavila i to van foruma.I do sada su članovi poklanjali uređaje i delove, pre svega @generalna_skupstina i @box, i to na najprimereniji način, u oglasima, sa naznakom "poklanjam".Očito da je sve lepše uz publiku i isticanje sopstvene dobrote i predivnosti.

Ova akcija nije razmenjivanje, vec poklanjanje, a javno je da bi se drugima dao primjer.i postala tradicija i da toga ima vise.

Link to comment
Share on other sites

15 sati ranije, perodeformero said:

Ne možemo, osim toga ja sam jeo.:rolleyes:

 

Ova tema odavno nema svrhe, jer se sva ponuđena razmena obavila i to van foruma.I do sada su članovi poklanjali uređaje i delove, pre svega @generalna_skupstina i @box, i to na najprimereniji način, u oglasima, sa naznakom "poklanjam".Očito da je sve lepše uz publiku i isticanje sopstvene dobrote i predivnosti.

I ti u ovoj temi nemas nikakvu svrhu ali ipak nesto piskaras. Imaces svru uz pompu i medalju mozda dobijes ako nesto poklonis i postanes SVRSISHODAN. 

Link to comment
Share on other sites

22 sati ranije, perodeformero said:

Loše se sJećaš, jer je DVV sAm sebe oterao, a usput je pretio Ljubi na p.m. i zato je popio trajni ban.

To je drugo ? al treba povezati uzrok i posljedice ? Jer kolko se sječam bijahu neki kondenzatori u pitanju . ?  Kao Ston je nekome nešto "uvaliL"  DVV je rekao da to nije ni majstorski ni moralno i onda je nastala " seljačka buna" ? Naravno da nema niakve veze sa poljoprivrednicima . Obodvojica su od ovog foruma imali  koristi , na koje kakve načine. Oni nisu ista "kategorija" u smislu  posla ? jedan je  inovator , a drugi je serviser ? . Al uvjetno rečeno imaju svako u svom  znanju puno toga i bili su ga ograničeno podijeliti !

Link to comment
Share on other sites

Кад сте већ споменули Дејана Веселиновића , сећам се да је он и мени претио у приватној поруци пре којих десетак година на једном хрватском аудио форуму. Разлог томе је што сам ја на форуму написао да Дејанови струјни филтери које он производи Дезорел користе Вима МКП 10 кондензаторе који нису Х2 тип атестиран да ради на мрежном напону. То је мимо свих прописа и упитао сам како је он добио лиценцу за извоз филтера у, како је он тврдио, 27 земље. Тада је он престао да буде опуштени бонвиван  каквим се је представљао , погодила га је истина и упитио ми је претећу поруку. На DIY Audio форуму је писао велике постове пуне теоретских разматрања, а када су неки чланови форума затржили да виде неки конкретни рад као резултат његових контемплација, нагло је утихнуо.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, zarko1803 said:

I ti u ovoj temi nemas nikakvu svrhu ali ipak nesto piskaras. Imaces svru uz pompu i medalju mozda dobijes ako nesto poklonis i postanes SVRSISHODAN. 

I to opet u podforumu "oglasi" uz napomenu - POKLANJAM.

Link to comment
Share on other sites

18 minuta ranije, black coffe said:

Je točno , ak se odnosi na mene ? al  ? kaj je tak teško  stisnuti pojedini gumb ?  nije  teško ? :)  itd ....

 

Nadam se da nema veze sa tobom, nisam cak ni tebe apostrofirao.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, perodeformero said:

Žarko, nemoj samo ti da deliš moralne lekcije, svi koji smo ovde duže od ovih koji terciraju, vrlo dobro znamo tvoje nastupe i ponašanje na forumu.

Moje ponasanje je adekvatno sagovorniku uvek bilo. Nikakav moral nisam spomenuo nego tvoju svsishodnost u ovoj temi. Ovo je tema gde se POKLANJAJU UREDJAJI , ako hoces pokloni nekom nesto i ne drzi pridike ko i kako ce to uraditi. Bilo kako uraditi je bolje nego ne uraditi. 

Link to comment
Share on other sites

On 3/2/2018 at 11:39, zarko1803 said:

Moje ponasanje je adekvatno sagovorniku uvek bilo. Nikakav moral nisam spomenuo nego tvoju svsishodnost u ovoj temi. Ovo je tema gde se POKLANJAJU UREDJAJI , ako hoces pokloni nekom nesto i ne drzi pridike ko i kako ce to uraditi. Bilo kako uraditi je bolje nego ne uraditi. 

I Safetov komentar ? . Šta vas boli ko kome poklanja ? i zašto ? . Poklanja se ? Realno nije Karitas varijanta  . Priča je počela :  ja imam i poklanjam onom ko nema ?  s tendencijom da je potencijalni audiofil željan  ( sa manje love) dobiti neakav uređaj koji bi mu oplemenio sustav . Nije intencija bila da  si neko slaže sostav iz poklonjehih uređaja ? . Također nije bila varijacija na temu da nekakvi pretržci  uvate  koju pinku  na dobrobiti  poklanjatelja  . E da dalje ne norim ? :)

Link to comment
Share on other sites

Počela paranoja, a? Rekoh li ja u šta će se ovo pretvoriti?

Dakle, a pisao sam već u ranijim postovima o tome, ili poklanjajte sa merakom i ne gledajte šta se dalje sa tim dešava (i onako više nije vaše) ili da zatvorimo ovu temu, jer će se svako malo pretvarati u bojno polje. U tom slučaju je bolje da svako u okviru malih oglasa poklanja, kao i ranije, kad ima šta i želi da pokloni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...