Jump to content


POKLANJANJE UREDJAJA


zarko1803

Recommended Posts

Otvaram novu temu Poklanjanje hi-fi uredjaja

Pozivam i prozivam clanove foruma one koji imaju i stalno se hvale novim i skupim uredajima da se osvrnu malo , zastanu i odvoje nesto za one koji su mladi i nemaju trenutno mogucnosti. Ovo nije molba.Kad god budem primetio , pozivam i druge clanove,  pogotovu u temi Sta sam novo nabavio, i temi Moji sistemi podseticu i prozvati iste da doniraju nesto. 

Mene licno isprovocirala permanentna hajka na prodavce , preprodavce, pilicare, kokosare i ne znam kako vec prozvane, pa sam osetio potrebu da poklonim nekome ko trenutno nije u mogucnosti da kupi a voli muziku i ove nase spravice. 

Clanu foruma "Kusumu" nabacio sam teret da on odabere kome ce ici ovaj prvi poklon. Nadam se ne i poslednji. 

Doniram sledece:

1. par Wharfedale Diamond 3, kupljen od clana Dejana, rascentriran bass, serviser ce sve to srediti bice TOP.

2 .Aktivni woofer Heco , u dobrom stanju ne cackan

3. Pojacivac Luxman L2 u perfektnom stanju.

Kada Kursum odredi kome to ide saljem i placam postarinu. 

Slike cu naknadno postaviti.

E sad nastavite i vi gore pomenuti. :P

Link to comment
Share on other sites

Još jednom BRAVO zarko1803.
Verovatno će biti onih koji će ovaj Vaš potez razmatrati na hiljadu načina pokušavajući da ga dovedu u pitanje.
Moj stav je drugaciji, ne zanimaju me vasi porivi, da li to činite iz ovog ili onog razloga; jedino je važno da ste to ucinili i mislim da je to odličan primer za mnoge od nas.


Srećko

Link to comment
Share on other sites

Elem, red je da se i ja, kao neko kome je poverena odgovornost da odredi donatara, oglasim.

Hvala Žarku na ukazanom poverenju, tim pre što se ne poznajemo. Nismo se nikad ni videli, ni čuli, a ni poruku razmenili do danas.

Bilo je ovde i neprijatnih scena sa tim poklonima, pa moram da priznam da koliko god je lepo da nekoga poklon obraduje, toliko sam i svestan toga da jedan naočigled lak zadatak i nije baš lak. Dodatno, sve i da bude idelan izbor, biće zluradih komentara. Ipak, kako mi reče jedan član foruma, ako ode u prave ruke, sve ostalo je nevažno.

Ostaje mi da dok majstor obavlja sanaciju zvučnika, razmislim o izboru i kriterijumima za isti.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Peter said:

Piši slobodno ovde. Hajde da popularišemo ovu temu. Da animiramo i druge da poklone svoje uređaje onima kojima su potrebni. Bolje da ih neko sluša nego da propadaju u podrumima i špajzovima.Ja znam koliko je teško doći do nečega što svira i izgleda. Zato i poklanjam ovaj tuner od srca.

Evo onda copy/paste PP ovde, javno :)

"Ćao Peter :)

Ja nemam nikakav tuner, a u potrazim sam za nečim što bih mogao da nakačim na mog novokupljenog Viktora i slušam na Magnatima (ako se sećaš moje teme :) - tako se završila kupovina...)

Nadam se samo da je Sony CRNE boje :D mada zaista nije bitno...

Pozdrav

Aleksa"

Link to comment
Share on other sites

Jbg,nije crn ali je silver i zato je još lepši

 :D

Ima "hladan lem" .Solidan majstor će to da otkloni bez većih problema. To mi je jedini tuner i pokloniću ti ga od srca a tvoje je samo da ga slušaš kad središ to kod majstora i da ga ne prodaš  dok ne kupiš bolji.Ako ti se sviđa,pošalji mi podatke na pp i pakujem ga za slanje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RingeRaja said:

Kakav maler...moraš da ga farbaš...:lol:

:D:D:D  ma slušaću ga u mraku... :D 

Just now, Peter said:

Jbg,nije crn ali je silver i zato je još lepši

 :D

Ima "hladan lem" .Solidan majstor će to da otkloni bez većih problema. To mi je jedini tuner i pokloniću ti ga od srca a tvoje je samo da ga slušaš kad središ to kod majstora i da ga ne prodaš  dok ne kupiš bolji.Ako ti se sviđa,pošalji mi podatke na pp i pakujem ga za slanje.

Dogovoreno, šaljem PP

HVALA! :)

 

Link to comment
Share on other sites

15 sati ranije, Peter said:

Svaka čast za temu. Ako neko ima interkonekt kablove,rado bi ih primio na poklon da se otarasim ovih pijačarskih. 

Hvala unapred.

Da nastavimo u istom duhu...

Imaš interkonekte od mene: Belden žica, “WBT” RCA.

Uopšte nije loša, oko 1m dužina, malo je kruća, pa na to treba obratiti pažnju.

Javi se...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...