Jump to content


Lampizator


Golum

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
1 sat ranije, Golum said:

Mogu da ti budu grdni ali sviraju fenomenalno - bili da cujemo i SuperFi, Patason, Pollux,…

A pored njih stoje monstrumi Kaiser Kawero…

Po meni zvučno najbolji sistem koji sam čuo u Srbiji. Taj zvučnik je game changer, mislim da ne postoji ništa približno na tržištu, potpuno drugačiji koncept, ni približno mala kretna masa niti jači magnet.... Nažalost za sobe do nekih 40kvm

Link to comment
Share on other sites

16 minuta ranije, pollux said:

Po meni zvučno najbolji sistem koji sam čuo u Srbiji. Taj zvučnik je game changer, mislim da ne postoji ništa približno na tržištu, potpuno drugačiji koncept, ni približno mala kretna masa niti jači magnet.... Nažalost za sobe do nekih 40kvm

 Cimni ga i idi cuj sada sa novim Otomonom i Pacificom..

Link to comment
Share on other sites

24 minuta ranije, somilenko said:

Nisam znao da ga ima u Srbiji, to bi trebao biti jedan od najboljih FR zvučnjaka...

Ima zapravo po Srbiji stosta kod ljudi koji su “off the grid”. Covek ima i Nanuphar mini 😁

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, Golum said:

Mogu da ti budu grdni ali sviraju fenomenalno - bili da cujemo i SuperFi, Patason, Pollux,…

A pored njih stoje monstrumi Kaiser Kawero…

Ne ulazim u kvalitet i ne sumnjam u isti, ali to moja dnevna soba ne bi nikad videla.

Plus - nije to za muziku koju ja slusam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...