Jump to content


Lampizator


Golum

Recommended Posts

  • 5 months later...
8 hours ago, Susurin said:

Izgleda su bili pijani kad su crtali. 😉

Ladno je u Poljskoj , treba redovno osvežavati antifriz.

Dokle god dobro svira, to što liči na dečiji rad sa tehničkog obrazovanja, meni lično uopšte nije važno. 

Oni jači modeli Pacific i Golden Gate  ipak imaju neki šarm i glamur. Mi sirotinja sa Atlantic-om i nižim serijama moramo biti skromni u vizuelnim očekivanjima :-) 

Pravda za Fikusa !

Link to comment
Share on other sites

Pravda za Lampija! Crna mat kocka sa narandžastim lampama, šta tu ima da se ne sviđa. Meni je npr. onaj primerak kod Patasona (valjda Baltic) u nekoj bakarnoj boji sa mat sivkastim frontom izgledao odlično i svedeno uživo.

Sa druge strane, čisto za primer, D'Agostino i McIntosh su mi čista kičerica. Egzotika egzotike radi, da vrišti nekakav statusni simbol. Ništa više stila nemaju od prosečnog gejmerskog PC kućišta za napaljene tinejdžere, samo su materijali bolji i cene izazivaju strahopoštovanje.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Delija said:

Izgleda da on puca ciljano na trziste bogatasa koji imaju fetis ruznih stvari.

Ne vidim nikakvo drugo objasnjenje za to da proizvod koji kosta 40+k novcanih jedinica izgleda ovako gadno :rolleyes:

Znamo sta kaze teorija o ukusima...meni npr je lep ali ne mogu ni da kazem da je nesto najlepse sto sam video u zivotu (daleko od toga). 

Ali vise volim da svira kako svira nego da bude prelep a svira kao ona stvar...

P.S. Moja bolja polovina koja je extremno zahtevna sa strane estetike npr ni za jedan nije nista lose rekla - za Pacific i GG cak suprotno...ali se lozi na lampe pa mi zabranila da stavljam uredjaje bez istih😀 - a ja posto sam papucar je slusam bez pogovora😀

Link to comment
Share on other sites

44 minuta ranije, lalelala said:

Ladno je u Poljskoj , treba redovno osvežavati antifriz.

Dokle god dobro svira, to što liči na dečiji rad sa tehničkog obrazovanja, meni lično uopšte nije važno. 

Oni jači modeli Pacific i Golden Gate  ipak imaju neki šarm i glamur. Mi sirotinja sa Atlantic-om i nižim serijama moramo biti skromni u vizuelnim očekivanjima :-) 

Pravda za Fikusa !

S tim da ovo nije "jaci" model, nego najjaci - i kosta duplo vise od Pacific-a iliti kosta dobrano vise od tvoje ganc nove namunjene Mazde :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...