Jump to content


Lampizator


Golum

Recommended Posts

On 21.5.2019. at 10:26, golum said:

Vidim poceo si da ulazis u tematiku konacno ;-)

Nego da ne tupim mnogo - ubacio juce u sistem da probam ovaj Amber 2 - jer mi je taj ostao kao jedini model iz trenutnog asortimana Lampi DACova koje nisam cuo. Ovako ganc nov izvadjen iz kutije efekat koji je proizveo na moju vilicu je bio sledeci :eek. Odvaljuje kako svira. Bez mnogo filozofiranja ovako, onako, scena, detalji, trte mrte,...prosto svira fantasticno I ima tu neku Lampi muzikalnost koju imaju svi njegovi dacovi. Nema mnogo palamudjenja sa lampama jer je ovo plug&play opcija. Ima lampe u izlazu I ispravljanju (pojma nemam koje) ali je realno nebitno. Idealan DAC za nekoga da ga stavi na policu, zaboravi na njega I posveti se samo muzici..;)

IMG_1200.jpeg

IMG_1201.jpeg

IMG_1202.jpeg

 

 

skoro 2 godine kod mene i moja reakcija je otpocetka istovetna, sta pruzaju bolji lampi modeli da covek vadi novcanik iz dzepa bez razmisljanja? meni je amber 2 ubio zelju za slusanjem drugih sprava, za te pare nema bolja digitalija u krugu od duplo vece cene 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, anubisgrau said:

skoro 2 godine kod mene i moja reakcija je otpocetka istovetna, sta pruzaju bolji lampi modeli da covek vadi novcanik iz dzepa bez razmisljanja? meni je amber 2 ubio zelju za slusanjem drugih sprava, za te pare nema bolja digitalija u krugu od duplo vece cene 

Saglasan...mada bih voleo da cujes ovu poslednju iteraciju Ambera 2 cisto poredjenja radi sa tvojim

Link to comment
Share on other sites

58 minuta ranije, anubisgrau said:

Da li je neko slusao Lampizatorljev mrežni filter Silk? Vredi li nečemu ili Fikus štancuje da iskoristi trenutke slave.

Tesko da stancuje ne bi li iskoristio trenutke slave jer to stancuje godinama unazad. Ima ga drugar iz komsiluka. Znam da ga voli prvenstveno sto moze da flipuje fazu kako mu odgovara za svaki pojedinacni ulaz, a sta doprinosi (ako doprinosi) zvucno pojma nemam niti je ovaj komentarisao...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...