Jump to content


Podloga za zvucnike


SubWay

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svako ima svojih nervoznih momenata pa na forumu napise nesto ne razmislivši i ne izbrojavši do 10.I ja se izvinjavam ako sam nekog povredio komentarom u takvom maniru.Btw. i sam sam skoro 10g zbog porodičnih okolnosti slusao muziku u neadekvatnom okruzenju,nista manje uzivajući.Mogu da zalim za propustenim zvukom, ali uzivalo se u nekim drugim stvarima.Jos jednom sorry na flejmu iako namera nije loša,ali nastup trapav.U to ime pametnije da odmorim forum malo od svog vanforumskog stresa.

Link to comment
Share on other sites

Jos jedno diy resenje, vredi pokusati. Iseceno dno limenka sa klikerom. Ako si u mogucnosti limenku napuni necim tvrdim da zadrzi oblik sto bolje. Zvucnici se postave na kikere na 3 tacke. Ja imam slicnu situaciju i zvucnike sam postavio na velike lagere iz kuglicnih lezajeva.

 

rollerball.jpg

Link to comment
Share on other sites

@SubWay Izdubljenost (konkavnost) dna limenke ne dozvoljava klikeru da seta i on se pod tezinom zvucnika prirodno vraca ka centru udubljenja. Naravno ako se nameris da ga pomeris uspeces. Treba obratiti paznju kad se postavljaju zvucnici da klikeri budu centrirani i da se zvucnik stavi direktno na njih lagano i sto ortogonalnije u odnosu na podlogu. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...