Jump to content


Album Player (APlayer)


dj.nik

Recommended Posts

11 minuta ranije, brijac said:

V14 i mom uhu napokon presisao v1 :wave2

Odmah se čuje razlika kad se pokrene ili kad se isključi. Sve je čistije i prostornije, mnogo više mi se sviđa od Fidelizer-a. Vidim da ima nade za muziku sa PC i slično, na kraju će od svega samo to i da ostane, slušanje fajlova. U početku to je bilo inferiorno ostalim izvorima ali napreduje polako ali sigurno.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, brijac said:

Primetio sam da koriscenje fidelizera i V14 zajedno, zatvara zvuk iz nekog razloga, kao da se bori da prodise. I jedan i drugi zasebno pusteni, solidno bolje zvuci V14. Ima li neko isto iskustvo sa koriscenjem oba u isto vreme?

Meni je Fidelizer free malo naporan za upotrebu pa sam odustao od njega, usput sam probao i Process Lasso bez nekog čujnog efekta. Za sada ovaj Minority Clean V14 ima bolje efekte na zvuk nego Fidelizer free a jednostavno se koristi.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, brijac said:

Primetio sam da koriscenje fidelizera i V14 zajedno, zatvara zvuk iz nekog razloga, kao da se bori da prodise. I jedan i drugi zasebno pusteni, solidno bolje zvuci V14. Ima li neko isto iskustvo sa koriscenjem oba u isto vreme?

Ja ih koristim oba istovremeno... evo upravo sam probao bez Fidelizera i šta znam - zvuk postane malo svetliji i ravniji. Vratim Fidelizer u mix i mračnija mi je pozadina, mirniji i puniji zvuk. 

Od sva tri tvika koja koristim: 1. Fidilizer 2. Minority Clean i 3. Virtual Drive; Minority Clean zaista ima najveći efekat, mada mi i ova druga dva doprinose toj opštoj mirnoći i boljem raslojavanju. Za mene je ovo trenutno dobitan trio. Ne smeta mi da sačekam par sekundi da se pokrene Fidilizer, zamislim da sam ustao da tražim CD. :D

Link to comment
Share on other sites

Interesantno je da je autor povukao izvršni fajl verzije 14 i ostavio samo izvorni kod, koji se može pretvoriti u izvršni samo ako neko ima plaćenu verziju 'Pure Basic' softvera. Videćemo šta je smislio za sledeću godinu. Za sada stoje samo čestitke i pozdravi za novu 2020.

Ako bi neko hteo v.14, mora da zatraži od nekog dovoljo brzog u skidanju prethodnog rar paketa.

Link to comment
Share on other sites

Nemaš potrebe da ga stalno pokrećeš.

- Napravis poddirektorijum za MC verzije i tamo ih skladištiš.

- U glavnom direktorijumu (npr. 'MC') stoji kopirana verzija MinorityClean najnovija ili koju preferiraš

- Po izlasku nove verzije, pokreneš Task menadžer te ugasiš trenutno aktivni MC.

- Željenu/novu verziju startuješ dvoklikom a dalje će se startovati sama, po podizanju računara.

 

Ako stalno pokrećeš sexe, mislim da u registri bazu unosiš duple i troduple podatke pa se nepotrebno 'goji' :) 

Primer:

1646551843_MCSEXE.jpg.f0d3a759645942a8551ae4657b8e360d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sve sam to uradio, sexe ga je pokretao svaki put, ali kad sam juče ubacio v17, nešto je zabagovao i nije hteo da ga pokrene (nakon restarta), pisalo je sexe error. Nakon ovog otkrića, radi kao i pre :)

Da se goji to sam odmah primetio, svaki put ga umnožava

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...