Jump to content


Kakav oglas 2018.


Infidel

Recommended Posts

1 sat ranije, Vlajo said:

Sad baš ništa ne razumem. Sam sebi ocenio oglas? Ne verujem, pričao sam više puta sa Aleksandrom, sasvim je ok čovek

 

1 sat ranije, Spachek said:

Pa ni meni bas nije jasno, par stranica unazad covek se sprdao sa njegovim oglasima, sta sad, ko je ko?

 

Lepo ja rekoh...

5 sati ranije, Delija said:

A mozda ipak ne bas svako :D

 

Lik definitivno jeste lud, a ovde na forumu, koliko vidim - gomila zbunjenih :lol:

 

Da li je realno da vam nije jasno da se Aleksandar sprda sa njim "njegovim jezikom"??? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Presentation1.thumb.jpg.94e1c8e4cc71a01ea40d1f831b0423b4.jpg
I šta sad ???
Čovek prodaje ploču .... ništa čudno .
Samo nije detaljno objasnio o čemu se radi .
Ali oni koji se razumeju , a takvih je MALO , jasno vide da se radi o VELIKOJ ploči za 78 obrtaja , master , oldtajmerka , dolbi digital , totalna analogija itd .... neću sad ja ovde da vas učim . Uostalom ko ne zna o čemu se radi ovo i NIJE za njega !!!

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Presentation1.thumb.jpg.94e1c8e4cc71a01ea40d1f831b0423b4.jpg
I šta sad ???
Čovek prodaje ploču .... ništa čudno .
Samo nije detaljno objasnio o čemu se radi .
Ali oni koji se razumeju , a takvih je MALO , jasno vide da se radi o VELIKOJ ploči za 78 obrtaja , master , oldtajmerka , dolbi digital , totalna analogija itd .... neću sad ja ovde da vas učim . Uostalom ko ne zna o čemu se radi ovo i NIJE za njega !!!

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

7 minuta ranije, 13071977 said:

I šta sad ???
Čovek prodaje ploču .... ništa čudno .
Samo nije detaljno objasnio o čemu se radi .
Ali oni koji se razumeju , a takvih je MALO , jasno vide da se radi o VELIKOJ ploči za 78 obrtaja , master , oldtajmerka , dolbi digital , totalna analogija itd .... neću sad ja ovde da vas učim . Uostalom ko ne zna o čemu se radi ovo i NIJE za njega !!!

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 

Procitaj o kojoj je ploci rec.pre nego sto nesto pises ili si ti taj koji prodaje.

To je ovo izdanje
https://www.discogs.com/sell/release/2334205?ev=rb
RCA Victor ‎– AFM1-5198, RCA ‎– AFM1-5198

11.98e u mint stanju

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...