Jump to content


Kakav oglas 2018.


Infidel

Recommended Posts

10 sati ranije, 13071977 said:

Ne verujem da ovo piše jedan čovek .
Ko bi trošio vreme na nešto ovako ?
Samo nisam siguran s kojim ciljem rade to što rade .
Moram priznati da sam se baš lepo nasmejao .e01e1c5a254b88f408c1a1f2f1b7772f.jpg88021481f831f727cb24b10acc4936cb.jpg

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 

Ma il je zahebant ( nebi se začudio da je član foruma) il radi neakva sociološka ispitivanja , il obdavoje zaledno .Oglasi mu nisu tako naivni kak se čine. Logično su posloženi ( uvod  razrada i zaključak) . U svakom slučaju nisu napisani s namjerom da se predmet prodaje proda , sumljam da i posjeduje to što oglašava . U svakom slučaju je uspioevo već dvije tri stranice traje izrugivanje ? ko kome ? :thumbsup2:D

Link to comment
Share on other sites

51 minuta ranije, alI_Zée said:

Лепо написах да има неку инфекцију    :ruganje  мозга.

Tako je ! ne vidim ništa čudno u ovom oglasu . Napisan je ko zadačnica ? ima uvod razradu i zaključak . Možda je malo preopširan , ali je sve kratko i jasno rečeno .:thumbsup2Nisam siguran , moslim da se ruga ? ! :D

Link to comment
Share on other sites

Očigledno je da se razume u Hi Fi materiju a i da ponešto zaista prodaje na tim oglasima ali je isto tako očigledno da mu nije dobro u glavi.

Koliko trebaš da imaš slobodnog vremena da možeš toliko da ga gubiš na KP ?

Koliko mu vremena treba samo da obnovi 5 stranica oglasa ?

Kojim preprodavcima i šta može da im objasni na ovaj način ???

Ako mu je bitno da ga na forumu pominju,onda je valjda bitno da ga pominju u pozitivnom smislu a ne da velika većina smatra idiotom.

KP je jedna velika virtuelna pijaca gde ima svega i svačega i nije nikakav fenomen. I na E bay ima svačega. 

Na KP odeš ,obaviš kupoprodaju sa nekim normalnim ljudima i to je to a ovakvih čudaka će uvek biti.Za mene je ovaj lik nebitan.

Link to comment
Share on other sites

Vozač autobusa, zar oni ne idu svaki čas na lekarski pregled? Valjda bi neko do sada primetio da nešto sa njim nije kako treba, ili ih i ne gledaju više, manjak je vozača?

Ma sve je tu sumnjivo,  verujem da je u pitanju više ljudi ne samo jedan pacijent sa ćerom.

Link to comment
Share on other sites

Aman, nit je on ista imao nit prodao, nit postoji cerka, a ni zena. Ako neko za nesto i trgne, prodato je. 

Lik s eocigledno sprda sa pojedincima koji oglasavaju po nenormnene cifre opremu, i tekstove oglasa koji su cista laz. Ocigledno je iniciran necim i uzvraca. Ja tacno znam i par trgovca na koje puca. Njegovi oglasi nisu nista osim hiperbole tih oglasa na koje je ocigledno odreagovao. Svako ko prati KP, zna bar par takvih.

E sad, da je povuko vlagu to stoji. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...