Jump to content


Kakav oglas 2018.


Infidel

Recommended Posts

36 minuta ranije, Miomir said:

Takvi su mu svi oglasi .Mislim da se neko namerno sprda ne mogu da verujem da je ovo istina.

Ovo sam mislio i ja, ali posle ovog zadnjeg posta je kod mene prevagnulo. Čovek je sigurno teško bolestan. Verovatno još nije klasa "lord aca" ili "baltazar", ali je na dobrom putu. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, RingeRaja said:

Preteška oštećenja CNS-a, ali meni daleko od neuobičajenog.

Da ste vi svi živi i zdravi, nedijagnostifikovanih i nelečenih je barabar koliko i ovih drugih, ako ne i više.

 

43 minutes ago, alI_Zée said:

Е кад' би слике ставио.  Чудне руже ветрова су на Звездари. Још један са инфекцијом.

:D ... po mom` mišljenju čovek se mnogo dobro sprda, nije taj lud, čak naprotiv....veoma ciničan, ima uvrnut smisao za humor, korisiti fraze drugih BAŠ preprodavaca , pre bih rekao da je izuzetno inteligentan. 

Ako neko želi može da proveri, samo treba pokupiti farove od jugića...i da čujemo dijagnozu tj. rešimo misteriju :D

Untitled.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, sunface said:

Cita on  ovaj forum, garantovano, i umire od smeha vise nego mi ovde .Ne verujem da pobrkao loncice, samo se dobro zabavlja (svak cast ako je nekome ovo zabava).

I ja verujem da se "zabavlja", ali sama cinjenica da ga to zabavlja govori da mu nisu sve ovce na broju.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, 13071977 said:

Zovu ga samo ozbiljni kupci koji se ne dopisuju na kupujem-prodajem

Значи нисам га звао, штета за плац. Ал' да је ментол ментол је и још малтретира дете.

Треба му послати неку државну службу.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alI_Zée said:

Значи нисам га звао, штета за плац. Ал' да је ментол ментол је и још малтретира дете.

Треба му послати неку државну службу.

Zašto odmah tako...mentol?! Voli čovek da se zajebava i tačka. Grubo, neukusno...kako kome. Neko voli tako da se sprda, ili je znak revolta, protesta, ali sve kroz zajebanciju.Oglasi bez slika su zajebavancija...

Ćerku sigurno nema....ima oglas o brushalteru, ćera prerasla 6-icu , casopisu Hi Files za 50Eur...iskreno, meni zabavno (значи и я сам ментол) :D

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...