Jump to content


Kakav oglas 2018.


Infidel

Recommended Posts

Šta se palite. To je kapitalizam. Ako postoji kupac koji će da plati tu cenu, postajaće i proizvod po toj ceni. Da li to vredi toliko i da li izrada košta toliko je irelevantno.

Da li sat od 300 000 nečega pokazuje tačnije vreme od onog od 100. 500, 5000? nema veze. naći će se da ga kupi neko i pokaže da je dovoljno moćan da si to priušti.

Link to comment
Share on other sites

Ne palimo se. Siroma, znaš me. Ja bar znam da su cena i izgled najvažnije audiofilske karakteristike. Pa vidi koliko njih se loži na gramofone. :o

Siguran sam da ovaj kabl vredi svaki dinar. Evo, moja komšinica živi sama. Matora baba, sama i tužna i usamljena. Sigurno bih mogao da je obrlatim da pristane na venčanje. I onda je nežno ubijem (dobra je komšinica, ne zaslužuje da bude gadno i krvavo), ostane mi stan u centru Beograda (jedan već imam) za prodaju. Dakle, biće dovoljno za kabl, da ne moram da brinem o dužini. A biće i za neki sat, mada ih ne nosim.

Link to comment
Share on other sites

Ma prodavci su čudo. Evo ja pre neki dan pitam za jedan Onkyo dek,prodavac iz Rume.Vidim da su vratanca musava.A video sam taj oglas pre 3,4 meseca.i pitam može li to da se obriše ili je tako.A on odgovorio ladno,može da se očisti.

I tu sam završio sa njim.

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, vladat1 said:

Isto, preskačem. Takođe me nervira da gledam oglase od nekog lika koji izgleda dovlači sve, a omiljeno mu je da umesto "v" upisuje "w". Gatant se isključivo vozi "autobanom" :D

To su ovi novi "prezaposleni" biznismeni.

Njihovo vreme je jako skupo. Nema on vremena da traži "v".Brže mu je da otkuca "w".Stavi jednu sliku,eventualno dve (naravno ,sa net-a) i napiše nešto pametno kao npr."sve imate na net-u".

Ma,debili.....

Hvala Bogu,ima na oglasima i normalnog sveta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...