Jump to content


Kakav oglas 2018.


Infidel

Recommended Posts

14 minuta ranije, Delija said:

Ne pratis na casu.

To je nas stari drugar... :D

Šta znam ja!? Nešto sam se zadubio u objective ovih dana, pa ne povezujem. Ako je naš stari drugar, onda neka se zabavlja. Svašta ljudima padne na pamet da se zanimaju. :cheers :D

Link to comment
Share on other sites

22 minuta ranije, Father said:

Šta znam ja!? Nešto sam se zadubio u objective ovih dana, pa ne povezujem. Ako je naš stari drugar, onda neka se zabavlja. Svašta ljudima padne na pamet da se zanimaju. :cheers :D

Jel ga ko kontaktirao, ja bi to kupio odmah za 50eur, mislim ima se može se.:bacanje

Link to comment
Share on other sites

30 minuta ranije, Father said:

I Tata bi sine! :P

Ja sam ga vala kontaktirao, nisam izdržao, sad ću da vidim kakva je situacija,  ako odgovori kupujem bez reči i bez probe.:D

Ma i da je sve neispravno unutra, kutija i hladnjaci koštaju 6x toliko.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga vala kontaktirao, nisam izdržao, sad ću da vidim kakva je situacija,  ako odgovori kupujem bez reči i bez probe.
Ma i da je sve neispravno unutra, kutija i hladnjaci koštaju 6x toliko.
Ako ima još koji komad , dva je već prodao .
Možda i više od dva , dobio je dve pozitivne ocene na taj oglas .

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, 13071977 said:

Ako ima još koji komad , dva je već prodao .
Možda i više od dva , dobio je dve pozitivne ocene na taj oglas .

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 

Evo, čekam odgovor, oglas je još aktivan.:)

Link to comment
Share on other sites

... U fazonu:

Šetao ja tako Banjičkom šumom, naredio mi doktor, kad puče nešto iz pravca obližnje saobraćajnice. Kad dotrčah imam šta da vidim 3 kutije leže na asvaltu i nigde nikog oko njih. Rekoh da sklonim sa ulice da se neko ne zakuca ... Kad dođoh kući velim sebi, šta će meni ova čuda, a ne znam ni gde bi ih iskoristio, neka se ovajdim 50 eurića taman za silno teglenje paketa od po 15kg...

Reče da je kao novo ili baš novo u oglasu. ;)

Link to comment
Share on other sites

https://www.kupujemprodajem.com/Audio/Pojacala/Yamaha-A-S1000-70923755-oglas.htm

Ja ne znam šta je sa oglasima na KP.

Nije ni čudo što su ljudi počeli iz bunta, revolta i zaprepašćenja da osmišljavaju takve kakav je Markov.

Nova yamaha a-s1100 je u Subotici 1280 evra, a ovde se za polovnu a-s1000 traži kao za novu nekoć, tj. preko dva puta od neke prosečne cene polovne.

Svašta...

yamaha 1150e.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Pandaros said:

Nova yamaha a-s1100 je u Subotici 1280 evra, a ovde se za polovnu a-s1000 traži kao za novu nekoć, tj. preko dva puta od neke prosečne cene polovne.

Nemoj da te ništa čudi. Pogledaj samo cene grafika. Rudarile izakane i koštaju oko 90% nove. Tako će i da prdaju :D

Link to comment
Share on other sites

10 sati ranije, 13071977 said:

Odgovoriće svakom , zašto da ne ... i to veoma opširno ..... meni je napisao golem tekst i blokirao me uz obrazloženje da sam ne ozbiljan kupac .

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 

Ipak je odgovorio, vrlo kratko - PRODATO.

Poruke - KupujemProdajem.jpg

Link to comment
Share on other sites

19 sati ranije, Father said:

... U fazonu:

Šetao ja tako Banjičkom šumom, naredio mi doktor, kad puče nešto iz pravca obližnje saobraćajnice. Kad dotrčah imam šta da vidim 3 kutije leže na asvaltu i nigde nikog oko njih. Rekoh da sklonim sa ulice da se neko ne zakuca ... Kad dođoh kući velim sebi, šta će meni ova čuda, a ne znam ni gde bi ih iskoristio, neka se ovajdim 50 eurića taman za silno teglenje paketa od po 15kg...

Reče da je kao novo ili baš novo u oglasu. ;)

Neko zaboravio u autobusu ? ;) . Kaže mu ćerka da vozi bus ? :thumbsup2A naivac sliku skinuo sa audiofilskog foruma , kao  ko to tamo čita .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...