Jump to content


Kakav oglas 2018.


Infidel

Recommended Posts

a šta je sa onim neprosečnim ? oni su ovce za šišanje :huh:
Ne !
Treba da se potrude malo više da bi shvatili . Ako to neko treba i da im kaže onda je to znak da su u grupi onih kojima treba više nego onima koji su sami shvatili .

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, 13071977 said:

Ne !
Treba da se potrude malo više da bi shvatili . Ako to neko treba i da im kaže onda je to znak da su u grupi onih kojima treba više nego onima koji su sami shvatili .

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 

Uf, puf pant, ti bogca,  ovo je ko nas uvazeni predcednik, sve kaze ali u stvari nista ne kaze, pa ajd jos jedan krug molim, za iste pare :-)

...vozi Misko....:-)

...grupa....treba vise......shvatili.....

 

Izgleda se samo neko dobro zabavlja,and nothing else!

Link to comment
Share on other sites

Uf, puf pant, ti bogca,  ovo je ko nas uvazeni predcednik, sve kaze ali u stvari nista ne kaze, pa ajd jos jedan krug molim, za iste pare :-)
...vozi Misko....:-)
...grupa....treba vise......shvatili.....
 
Izgleda se samo neko dobro zabavlja,and nothing else!
Meni ovo ni malo nije zabavno .
A nisam siguran da su ovo svi shvatili ....

Izgleda da je kolega s foruma "delija" bio u pravu ....
Zaključak je da i ja malo sporije shvatam .
Dobro je da mi to niko nije rekao već sam sam shvatio.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

16 sati ranije, 13071977 said:

I šta sad ???
Čovek prodaje ploču .... ništa čudno .
Samo nije detaljno objasnio o čemu se radi .
Ali oni koji se razumeju , a takvih je MALO , jasno vide da se radi o VELIKOJ ploči za 78 obrtaja , master , oldtajmerka , dolbi digital , totalna analogija itd .... neću sad ja ovde da vas učim . Uostalom ko ne zna o čemu se radi ovo i NIJE za njega !!!

Mi ni ne kažemo da je čudno, zabavljamo se. I tačno znamo o čemu se radi, ta ploča, u zavisnosti kako je očuvana, košta od 10 do 50 dolara, ima na sajtu sa kog si skinuo slike:

https://www.discogs.com/sell/release/2334205?ev=rb

Link to comment
Share on other sites

Mi ni ne kažemo da je čudno, zabavljamo se. I tačno znamo o čemu se radi, ta ploča, u zavisnosti kako je očuvana, košta od 10 do 50 dolara, ima na sajtu sa kog si skinuo slike:
https://www.discogs.com/sell/release/2334205?ev=rb

Plasirali ste se u drugu grupu i to direktno , bez kvalifikacija .


Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

11 sati ranije, 13071977 said:

Ne !
Treba da se potrude malo više da bi shvatili . Ako to neko treba i da im kaže onda je to znak da su u grupi onih kojima treba više nego onima koji su sami shvatili .

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 

ako treba da shvatim da ta ploća košta xxxxx eura i  da je prva u štancanju u nekoj record kući mi sad treba da budemo zahvalni bogu što je ima i da kupimo po ceni da ostanemo bez ićega u svemu samo da bi slušali muziku sa vinila! kako da to nije kupio već neko sa dalekog zapada ?? ako ste primetili da sam i ja preprodavac i ni u jednom mom oglasu nisam ni pomenuo da u kinšasi ili u celom svetu to košta toliko i toliko!! postavim realne cene da naši audiofili mogu da ga priušte!! svako dobro i terajte po svome!! toliko od mene i  :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

I dalje ne verujem da ni posle toliko pisanja niste u stanju da ukapirate.

Ne znam kako bih ovo neznije napisao - jel vi pisete to iz reda u Lidlu??? Jbt, da li je realno da ste toliko ograniceni??? :rolleyes:

 

Aleksandar sa KP iliti @13071977 podje*ava postavljaca tih oglasa u njegovom stilu, a vi ne mozete da shvatite tri prosto prosirene recenice i da povezete jedan i jedan.

Sad sam definitivno ubedjen da je potreban jedan takav podjebavac na KP i da ste ga zasluzili. Nema drugog objasnjenja.

Ocigledno ne znate ni onu staru "je*e lud zbunjenog". Iz aviona se vidi ko je lud, a ko zbunjen. A Laza Lazarevic koga toliko pominjete ne znam koga vise zasluzuje - da li ludog ili zbunjene.

 

'Lebe mekani... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Naravno, ne znam samo što se upinješ da nam objasniš da smo ograničeni ?

Ja recimo volim što sam ograničen, ali ako ti narediš da se ćuti - šta ću eto, ćutaću.

Ajd' sad ti neku pametnu, da vidimo kako to izgleda ...

ps. male su mi uši jbg.

 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Delija said:

I ti si jedan od zbunjenih, tako da bolje da se pokrijes usima i da cutis dok se ne zaboravi cela ova zajebancija. Ako je to uopste i moguce :lol:

Tipicno navijacki - sto opet ne mora biti i nasilno, ali u ovom slucaju otkriva pravu sliku , price.

Link to comment
Share on other sites

Aleksandar sa KP iliti [mention=43557]13071977[/mention] iliti Delija?
Što si se tolko napeo (ja bi se odavno u....ro) da nam objasniš?
 
Ja i dalje gledam širu sliku. Msm da lik ima misiju, ma šta misiju, ovo je istorijski poduhvat i psihosociopatološki experiment.
Fokus sužen a slika široka .
Tu mi se nešto ne uklapa .....

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...