Jump to content


Kakav oglas 2018.


Infidel

Recommended Posts

12 sati ranije, Krca44 said:

Jel ti to kazes da je to onaj Denon o kome se diskutovalo u temi Kaset Dekovi, str 381, cifra 50Eu, covek ne zna da li radi kalibracija / auto tuning ( nije procitao user manual, nema praznu traku da proveri ? ), pa obrisan,    pa se onda pojavio covek koji "objasnjava" sa Dogovorom ( XXX cifra ? ), pa je i on obrisao oglas...  pa se neko nasao prozvan (?)....   pa je sada kod tebe ?     Proverio si sve , radi cakum-pakum, bombonica,   "cijena prava sitnica"  ?       :D

 

P.S.   Izvini ali ne mogu da odolim a da ne ispratim ovu puteshestviju    :D

Krca44  dek je bio kod prvog vlasnika koji ga je prodavao i stvarno nije znao ništa o njemu (poznam čoveka ovako ) i uz dogovor ga je poslao meni jer nema neke kvalitetne kasete  i ne zna da ga proba.zna samo da je ispravan i radi ali okolo ništa. neko ga je gnjavio i on mi ga je ponudio što sam i pristao da ga uzmem. to je cela priča stvarno .ja sam ga isprobao i dek je nediran i u stanju u kojem sam ga opisao a to će vam verovatno ispričati član foruma sa kojim sam ga istrgovao pa stoga čekamo  izvještaj. eto ljudi to je cela istina o ovom deku. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, safet said:

eto ljudi to je cela istina o ovom deku.

Safete hvala na objasnjenju, izvini nisam hteo da te prozivam, samo mi je bila malo smesna cela kerefeka oko deka koji se na kraju pojavio kod tebe   :D

Pozdrav, Krca

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...