Jump to content


acoustic research s50....vase misljenje ....


marko329

Recommended Posts

1 sat ranije, marko329 said:

Pogledam i ja nekad audioreview, ali imam rezerve. Pojma nemamo ko su ljudi koji pišu, da li su slušali neki AR od starijih, šta su uopšte slušali prethodno.

Kao što i ti treba da imaš rezerve prema mom mišljenju. To svakako ne znači da ne treba da ga iznesem, jer je zvučnik njesra ili da budem korektan, ne vredi para koje se traže.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kuršum said:

Pogledam i ja nekad audioreview, ali imam rezerve. Pojma nemamo ko su ljudi koji pišu, da li su slušali neki AR od starijih, šta su uopšte slušali prethodno.

Kao što i ti treba da imaš rezerve prema mom mišljenju. To svakako ne znači da ne treba da ga iznesem, jer je zvučnik njesra.

Bravo :thumbsup2 Pošto ga nisi slušao izjava ti je njesra .

Link to comment
Share on other sites

Slušao sam ih ja, nisu krš ali u pitanju je čista konfekcija.

Nemaju nikakvih dodirnih tačaka sa originalnim AR modelima sem nalepnice na kojoj piše Acoustic Research. 

 

http://www.classicspeakerpages.net/IP.Board/index.php?/topic/9886-who-made-the-ar/

modern "AR" speakers are not real ARs. The S40 for example is made by Audiovox. They bought the name, but those are NOT true AR speakers.

Here is a link to the Library, where you can read up on all of the "real" AR speakers: Those made in Massachusetts and England by Acoustic Reseach and the later ones made by Teledyne: http://www.classicspeakerpages.net/library/acoustic_research/

Link to comment
Share on other sites

Radi se o modelu s 50 koje smo ekipa i ja slušali nekih desetak dana i prosto bili iznenadjeni kako zvuče . Zvuk je fenomenalan za ovaj cjenovni rang , topla boja , sredina zavodljiva i ne napadna , nije previše isturena al su svi detalji tu , svileni visoki karakteristični za ar i tako dobra kontrola i dubina basa da vas sveukupno uvlači u materiju bez ikakvog napora na duže slušanje . Kablovi su bili wireworld zvučnički i interkonekt , strujni iego l 80229 i uz to primare i 30 itd ...

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, ZoranF said:

Bravo :thumbsup2 Pošto ga nisi slušao izjava ti je njesra .

Taj (S40) za koji sam rekao da je njesra sam slušao.

p.s. a taj post koji si quotovao odgovara na link iz audiorewiev-a o S40, tako da ne znam zašto stalno izvrćeš da sam govorio o S50 koji nisam slušao? Ili ti je tako milije?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...