Jump to content


Yamaha network receiveri


Gile

Recommended Posts

Da li je neko imao priliku da čuje Yamahu R-N402D van demo rooma, tj da je koristi neko duže vreme? Od Yamahe sam do sada duže vreme slušao samo MX-10000. Koji zvučnici su se pokazali dobro sa novim Yamahama? Prostor u koji bi sve to bilo smešteno je pravougaona dnevna doba, 6x5 m. 

Link to comment
Share on other sites

Kada se krene u pravcu risivera, mora postojati odredjen razlog zasto se nabavlja bas taj tip uredjaja. Moje pitanje je... sa cega ces prvenstveno slusati muziku (usb, lan...) i sta sve kacis na njega (tv, cd player....) ?

Primecujem da nema rear usb a ni jedan jedini hdmi, sto moze biti mana.

Link to comment
Share on other sites

On ‎24‎.‎12‎.‎2017‎. at 2:29 PM, Gile said:

Da li je neko imao priliku da čuje Yamahu R-N402D van demo rooma, tj da je koristi neko duže vreme? Od Yamahe sam do sada duže vreme slušao samo MX-10000. Koji zvučnici su se pokazali dobro sa novim Yamahama? Prostor u koji bi sve to bilo smešteno je pravougaona dnevna doba, 6x5 m. 

Obavezno uzmi u razmatranje i Yamahu WXA-50, iako izgleda pomalo nekonvencionalno, kao neko dečije pojačalce, ali je tipična potvrda onog, da izgled može da zavara. Slušao sam je, doduše u showroom-u, ali moram reći da sam bio prijatno iznenađen zvukom koji je izlazio iz malene Yamahe. Na mene je ostavila vrlo pozitivan utisak. Slušala se muzika sa interneta, i bila je uparena sa Vienna Acoustics Haydn Grand zvučnicima. U svakom slučaju, treba poslušati. Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...