Jump to content


Koji je ovo izlaz


Zorole

Recommended Posts

11 minuta ranije, Zorole said:

Na drugu stranu bi trebalo da ima tri cinc konektora (audio+video)

Kako to misliš? Takav kabl uglavnom ima 3.5" bananicu sa druge strane ako je AV. To je analogni kabl onda.

Ako je HDMI to je digitalni kabl i može samo da ima HDMI sa druge strane, i pretpostavljam da bi taj sa druge strane bio normalne veličine.

Sad već ako je konektor izveden analogno a iskorišćen taj neki nalik na mini HDMI onda nemam pojma, obzirom da si rekao da se radi o Externom Hard Disku. Nije mi poznat nijedan externi HDD koji ima player u sebi i može sam od sebe da pušta nešto bilo gde kao Audio video izvor.

Vrlo intrigantno je to što imaš???

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zorole said:

Imam prenosni hard disk koji moze da sluzi i kao player ali ne znam koji je ovo Av izlaz. Da li neko moze da mi kaze i da me uputi gde da ga kupim?

20171221_112809.jpg

To bi trebalo da je analog AV output,  Hdmi je digital, i tu bi trebalo da ide component kabal na krajevima sa 5 rca... 

Treba proveriti SNES component AV kabal

Edited by AlexBgd
Link to comment
Share on other sites

20 minuta ranije, AlexBgd said:

To bi trebalo da je analog AV output,  Hdmi je digital, i tu bi trebalo da ide component kabal na krajevima sa 5 rca... 

Treba proveriti SNES component AV kabal

Јел то ово?

http://www.ebay.de/itm/AV-TV-Video-Audio-Chinch-Kabel-fuer-SNES-SFC-N64-64-GameCube-NGC-Super-Nintendo-/292194639930

https://www.ebay.de/itm/AV-TV-Video-Audio-Chinch-Kabel-fuer-Super-Nintendo-64-N64-SNES-SFC-GameCube-NGC-/132154877735

 

Link to comment
Share on other sites

8 minuta ranije, vaN_Helsing said:

Nije taj. Ako primecujes taj kabli ima odozdo neku izbocinu koja treba da udje u odredjeni zleb.

Oznaka uredjaja Philips Spe9025CC

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...