Jump to content


Hi-Files muzi�ki CD


Ljuba

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Pozdrav

Evo da se i ja pridruzim rasparavi o cd-u koji bi ako to bog da, trebao da se objavljuje uz hi files

Prvo moje misljenje je da je to dobra stvar ako se ostvari.

Drugo smatram da je za srbiju , hi fi u srbiji i desavanjima koja se desavaju , a vezana su za kritike, ocenjivanja , recenzije itd., potreban casopis koji ce objavljivati i disk kao dodatak koji bi imao bolju produkciju, i kaoji bi imao kompilaciju dostojnu jadnog hi fi casopisa, koji bi dostojno mogao da prezentuje hi fi desavanja u jednoj , pa da kazemo, ipak poznatoj zemlji kada je rec o domacim proizvodjacima hi end tehnike , mislim na pojacala.....pa ma kakvo misljenje mi imali o svima njima.

U svakom slucaju dobar korak ka napred.

Link to comment
Share on other sites

Ima jedan CD, koji mi je dosao u ruke, doduse kao "recko", a koji je apsolutno sjajan i tako i osmisljen da predstavlja izvanredan test za sistem.

Zove se Sinevoice test disk, sa raznim numerama jazz, ambijent, klasika, gitara, glasovi, udaraljke ......

Verujem da ima medju vama tih koji su ga culi. Rado bih dosao i do originala, a mislim da je originalno i stvoren na nasim bivsim prostorima.

Zna li neko nesto o tome.

Link to comment
Share on other sites

Tu original ne postoji. Taj disk je koliko ja znam , narezivao (po svom izboru) i poklanjao prijateljima i poslovnim partnerima vlasnik Sinevoice firme. Covek se zove Sinisa Rankov??? Ako sam gosp. Sinisu stavio u pogresan kontekst i ako je ovo dezinformacija - sorry.

Link to comment
Share on other sites

Tu original ne postoji. Taj disk je koliko ja znam , narezivao (po svom izboru) i poklanjao prijateljima i poslovnim partnerima vlasnik Sinevoice firme. Covek se zove Sinisa Rankov??? Ako sam gosp. Sinisu stavio u pogresan kontekst i ako je ovo dezinformacija - sorry.
Link to comment
Share on other sites

Ma zezam malo Sonica, stalno siri neki pesimizam :banana

Ne znam kada ce CD izaci. Ova promena koju cete videti u casopisu (za koji dan) je proizvela toliko puno posla, da ni sam ne mogu da verujem.

Slicno je i sa CDom, moram dobro da se uhvatim tog posla i te ideje, ali od dnevnih obaveza jos uvek ne stizem.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...