Jump to content


Hi-Files muzi�ki CD


Ljuba

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

-Dire Straits - So Far Away

-Gary Moore - Still Got The Blues

-Fourplay - Cinnamon Sugar

-J.J. Cale - Mama Don't

-John Lee Hooker - The Healer

-Stevie Ray Vaughan & Double Trouble - Tin Pan Alley (aka Roughest Place In Town)

edit: p.s. nisam video post iznad, al nek budu 2 glasa za SRV :banana

Link to comment
Share on other sites

Moje je misljenje da se na tom izdanju nadju nasi umetnici ali stvarno numere koje vrede jer ce moze neko i van da to cuje !Moji prijatelji imaju dosta muzike sa nasih prostora sa kojom su odusevljeni koju sam im poklonio jer svako kod nas i vani zna za JAZZ,ROCK,POP... Ali malo ljudi zna za muziku koja potice sa balkana koja moze da bude izuzetno zanimljiva kada se lepo uradi a koliko znam kod nas ima dosta umetnika koji to rade i da je izbor fantastican za jednu kompilaciju ali ne ono tipa etno JAZZ pa neki etno motivi na omotu a unutra Brega ili Bistrik Bilja sa maknutim materijalom!!!

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa predlogom da to budu nasi izvodjaci, kao sto su Vasil Hadzimanov, Madam Piano i sl... Da se "proberu"... takodje i kvalitet snimaka, ako moze... Uradi se lep omot, kao sto je hrvatska HiFi Media uradila: ubaci se negde u casopis (poveze zajedno sa njim) i oznace ze crtice za rezanje...

I to bi mogao da bude odlican disk!

Link to comment
Share on other sites

Dajem opet glas za "Shine on...", ali potrazite part VI (sa ploce recimo); ne traje vise od 3 minuta i - koja slucajnost! :banana - to mi je omiljena stvar od njih (uz jos mnogo drugih). Uz tu numeru redovno imam vizuelne senzacije (pisao sam vec o tome ranije) :listen

Rajko

P.S. Ne, nisam ni na cemu, niti cu biti :lol: ; za to mi sluzi muzika :o ...

P.P.S. Nefer je traziti predloge samo za JEDAN CD... :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...