Jump to content


zvučna kartica


stanetrex

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...
On 1/7/2018 at 10:15, miskon said:

Sve ok hvala i tebi ;) Zato forum i sluzi da se razmenjuju iskustva i saznas sto ti treba od iskusnijih audiofila . Pozdrav

Evo me ponovo.Ovako-imao sam nameru da pazarim Asus xonar DX(po preporuci)ali...dobio sam informaciju da portovi na ploči mog kompa ne odgovaraju slotovima od Asus-a,i....avaj!To verovatno važi i za Asus DS,i još kao treba dodatno napajanje za iste,što kako saznadoh i nije neki problem,ali portovi...znači treba da menjam ploču,msm..nema veze.I ,onda jedino da potražim bolju zvučnu od ove moje,koja odgovara ovim potovima..nisam pametan koja bi bolje svirala?

Link to comment
Share on other sites

26 minuta ranije, prophet said:

Izvinjavam se. Trazila se kvalitetnija zvucna kartica. Budzet nisam video koliki je?

 

 

Ova Asus DX traži 5.000.ima i E MU 0404, 1212 M idu od 30-50evra,ali ostaje pitanje da li idu na moju ploču.To je i neka gornja granica budžeta..ima i ASUS DG ona je niža cena a i čini mi se slabija od ovih predhodnih a verovatno bolja od ove koju trenutno imam(Audigy 2,stariji model ,plastična konekcija)koja mi je ujedno i prva koju slušam..neznam da li i ova ASUS DG ide na ovu ploču..

Link to comment
Share on other sites

18 minuta ranije, prophet said:

Ide sa nekim kablovima za konekciju,ovde ih nema u oglasu,i opet ,da li ide na sa mojim kompom?Ima je i N.S.sa kablovima 50evra.Pitanje je za koju vrstu konekcije služe?Pitaću ovog iz Kruševca,on valjda zna.Hvala na odvojenom vremenu,pozdrav

Link to comment
Share on other sites

8 sati ranije, stanetrex said:

Ide sa nekim kablovima za konekciju,ovde ih nema u oglasu,i opet ,da li ide na sa mojim kompom?Ima je i N.S.sa kablovima 50evra.Pitanje je za koju vrstu konekcije služe?Pitaću ovog iz Kruševca,on valjda zna.Hvala na odvojenom vremenu,pozdrav

Šta ima da ga pitaš, slot je PCI...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

On 2/16/2018 at 10:30, vladat1 said:

Koju imaš matičnu ploču, koji koristiš OS ?

Instalirana M- AUDIO -AUDIOPHILE 2496 danas je slušam prvi put,i mislim da je neću menjati dok se ne steknu uslovi za neki pristojan DAC.I tako ..kad je kartica u pitanju,to bi bilo to.Hvala svima na pomoći i savetima,do sledeće prilike vel.pozdrav!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...