Jump to content


Pompi moli za pomoc!


pompi

Recommended Posts

14 minutes ago, aaa zmaju! said:

Ako je bas do zamene... te igle za koje si dao link, lice na Audio Technica AT-91 i/ili AT-3600 koje verovatno mogu da idu umesto originalne, ali treba proveriti.

Ako  je tako, nerealno je ocekivati da ces nekom kombinacijom proci jeftinije od: https://www.kupujemprodajem.com/Audio-Technica-rezervne-igle-44759216-oglas.htm?filter_id=155714250

Hvala za ovu informaciju. Nisam znao , u svakom slucaju sada kada vidim da postoji ovde neko ko prodaje te zamenske igle , nema potrebe da narucujem , zvacu ih da proverim samo koja je za moj gramofon.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pompi said:

Sta znaci (FOC) kod ovih iz inostranstva sto prodaju ploce? Stoji naslov, izdavac, broj i (FOC)

Daj link da vidimo...

Ono sto je tebi bitno prilikom kupovine jeste cena, postarina, da li ce da isporuce u Srbiju ( neki doduse vrlo retko nece ) i da li ce da te zvekne carina ili samo domaci PDV... ako prodjes bez carine/PDVa kupis sebi pivce za zivce

Ako je Gatefold, mozda cena bude veca trivijalno, neki to lepo tako napisu..

Link to comment
Share on other sites

Pa ja nisam preterano verziran u kupovinu second hand vinyla, obicno se napise kad nema covera, mislim ako imas neke sumnje a pritom vec imas katalog, pitaj tog dasu da ti kaze, ja bih rekao Fold Out Cover, to pise i na gornjem linku skracenica

Link to comment
Share on other sites

On 20/02/2018 at 20:40, Jovan M. said:

belo bi bilo najbolje , nego nisam video bele nigde .. : ) 

ionako mi je stan ceo belo-siv jedino su mi gramofon i pojačalo crni ; )

https://www.kupujemprodajem.com/Canton-Karat-300-57783999-oglas.htm?filter_id=155714548

Evo belih. Pa još i dimenzije po volji. Pa i 8 oma. Pa i dobri.

Ponudi 130, pa vidi kako stoje stvari. 

p.s. ne znam od čega je jedan kabinet malo odozgo požuteo, možda može da se ispolira ako smeta.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Kuršum said:

https://www.kupujemprodajem.com/Canton-Karat-300-57783999-oglas.htm?filter_id=155714548

Evo belih. Pa još i dimenzije po volji. Pa i 8 oma. Pa i dobri.

Ponudi 130, pa vidi kako stoje stvari. 

p.s. ne znam od čega je jedan kabinet malo odozgo požuteo, možda može da se ispolira ako smeta.

Hvala @Kuršum na žalost kao sto sam gore već pomenuo nisam imao strpljenja kupio sam na svoju ruku ..proveo sam se kao bos po trnju i platio sam školu debelo ...bolje i da ne pričam o tome kako sam prošao. Hvala još jednom kada budem sledeći put nešto kupovao pitaću i biću strpljiviji. 

Link to comment
Share on other sites

8 sati ranije, Jovan M. said:

... na žalost kao sto sam gore već pomenuo nisam imao strpljenja kupio sam na svoju ruku ..proveo sam se kao bos po trnju i platio sam školu debelo ...

A ti si i kutije već kupio? Ja mislio pričaš o gramofonu, pa pominješ neko ranije iskustvo sa zvučnicima.  Pa što ne podeli sa forumom da imaš kutije, onolika povika, razmišljanje, merenje, potraga itd, ne misliš da je bio red da nas obavestiš?

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Jovan M. said:

pa napisao sam gore . prošle nedelje mi se u isto vreme i pokvario gramofon i kupio sam zvucnike gde sam prošao katastrofa.

Napisao si usput i posle nedelju dana i niko pojma nema kad si ih kupio i da li je to u ovoj turi ili nekada ranije. Bar ja nisam shvatio.

Svejedno, red je da se prijavi. Red je da se prijavi i ako je loše iskustvo, zbog drugih, da budu oprezni.

Takođe nekoliko ljudi je gledalo danima oglase na KP za tvoje zvučnike. Niko ovde nije zaposlen, ne prima platu od Foruma, pa da po službenoj dužnosti to radi. Dakle neko odvoji od svog vremena, možda dragocenog, da bi tebi pomogao. Hajd' što si bio nestrpljiv, pokazujući nerazumevanje da neko svoje vreme posvećuje tvom problemu (da ne pominjem stalno postavljanje novih uslova dimenzije, boje itd, to smo prošli put apsolvirali), nego još i prećutiš da si uzeo kutije. Ja sam eto i u međuvremenu gledao da li se pojavilo nešto zgodno za tebe (otud i onaj predlog sinoć). Dakle bespotrebno buljio u oglase na KP. Razumeš o čemu pričam?

Ishvalio te je @pompi da si divan drug itd. Verujem da je tako. To ipak podrazumeva da budeš pažljiv i prema drugima. Ovde to nisi bio, okupiran svojim problemom.

Ne zameri, napisah ovo u dobroj nameri.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kuršum said:

Napisao si usput i posle nedelju dana i niko pojma nema kad si ih kupio i da li je to u ovoj turi ili nekada ranije. Bar ja nisam shvatio.

Svejedno, red je da se prijavi. Red je da se prijavi i ako je loše iskustvo, zbog drugih, da budu oprezni.

Takođe nekoliko ljudi je gledalo danima oglase na KP za tvoje zvučnike. Niko ovde nije zaposlen, ne prima platu od Foruma, pa da po službenoj dužnosti to radi. Dakle neko odvoji od svog vremena, možda dragocenog, da bi tebi pomogao. Hajd' što si bio nestrpljiv, pokazujući nerazumevanje da neko svoje vreme posvećuje tvom problemu (da ne pominjem stalno postavljanje novih uslova dimenzije, boje itd, to smo prošli put apsolvirali), nego još i prećutiš da si uzeo kutije. Ja sam eto i u međuvremenu gledao da li se pojavilo nešto zgodno za tebe (otud i onaj predlog sinoć). Dakle bespotrebno buljio u oglase na KP. Razumeš o čemu pričam?

Ishvalio te je @pompi da si divan drug itd. Verujem da je tako. To ipak podrazumeva da budeš pažljiv i prema drugima. Ovde to nisi bio, okupiran svojim problemom.

Ne zameri, napisah ovo u dobroj nameri.

 

Nisam imao nameru da bilo kome trošim vreme i da bilo koga zamajavam. Jednostavno ta priča oko zvučnika se završila onda kako se završila , posle toga sam kupio na svoju ruku i naravno posledice takve odluke sam snosio sam. Izvinjavam se još jednom svima ako se bilo ko osetio zloupotrebljen ili povredjen. Nije mi bila namera da se to desi , a i ako se desilo posledice već snosim sam i snosiću ih samo ja.Eto,  izvinjavam se još jednom, hvala na razumevanju i želim svima sve najbolje. 

Link to comment
Share on other sites

13 sati ranije, Kuršum said:

https://www.kupujemprodajem.com/Canton-Karat-300-57783999-oglas.htm?filter_id=155714548

Evo belih. Pa još i dimenzije po volji. Pa i 8 oma. Pa i dobri.

Ponudi 130, pa vidi kako stoje stvari. 

p.s. ne znam od čega je jedan kabinet malo odozgo požuteo, možda može da se ispolira ako smeta.

Otpozadi je slikao istu kutiju tako da ne vidim serijski broj druge .

Link to comment
Share on other sites

37 minuta ranije, Jovan M. said:

Nisam imao nameru da bilo kome trošim vreme i da bilo koga zamajavam. Jednostavno ta priča oko zvučnika se završila onda kako se završila....

Pa poenta i jeste da se nije bila završila, nego trenutno nije bilo nečega što se idealno uklapa u tvoje potrebe. Al' nestrpljivost je čudo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...