Jump to content


Pompi moli za pomoc!


pompi

Recommended Posts

14 minuta ranije, Kuršum said:

Dakle treba ti jedan interkonekt (pošto ga na gramofonu već imaš) i treba ti dva zvučnička kabla iste dužine, jedan za levi, jedan za desni zvučnik. Kad budeš znao koje je maksimalno rastojanje jednog i drugog zvučnika od pojačala, onda ćemo znati i koja dužina ti treba. Takođe interkonekt ne bi valjalo da bude predug, nadam se da da dvd neće da tu stoji na jednom, a pojačalo na drugom zidu. :D

Što moraš da puštaš flac ili mp3 sa DVD-ja i režeš vazda to, ne puštaš sa kompa, laptopa?

Jos ranije sam se ubacio na ovu temu. Pri kraju je slika mog gramofona i problem sa izlaznim kablom, mozete pogledati na ovom linku:

 

Ne znam zasto ali imam utisak da ce biti SEX kad budete videli sliku.

Imam 5,5 m narezanih dvda sa mp3 @320, znam duzinu jer moram da pravim policu. Cini mi se da ovaj moj stari dvd player ne podrzava @FLAC a nalazim znacajnu razliku naspram mp3-a. Namera mi je da u buducnosti, (znaci za 4-5 god, hahaha..), kupim player sa usb-om pa da tako emitujem flac.

Inace, upravo mi je Krle javio da mi sutra salje zvucnike! Deluje kao vrlo dobar lik! 

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, Kuršum said:

Ima li bre neki majstor u toj Sokobanji? Nemoj sam da prčkaš sam, će zasvetliš.

A što narezuješ mp3? Da stane više?

Vec dugo ne rezem. Na kompu slusam flac.

Ja sam vec narucio dva ugradna cinca, treba da stignu. Mislim da nije neka nauka da se zaleme dve zice na cinc, (crvena tj, crna na srednji deo a gola na omot).

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, pompi said:

Namera mi je da u buducnosti, (znaci za 4-5 god, hahaha..), kupim player sa usb-om pa da tako emitujem flac.

Mislim da nećeš naći DVD plejer koji pušta flac, a i ne vidim razlog da flac bude na kompu (ipak više može da stane na HDD).

Link to comment
Share on other sites

14 sati ranije, zek said:

Mislim da nećeš naći DVD plejer koji pušta flac, a i ne vidim razlog da flac bude na kompu (ipak više može da stane na HDD).

Pa, ima ovih palyera sa USB-om, pa sam mislio da spakujem flac na flesku i tako pustam. Ako to uopste moze?

Link to comment
Share on other sites

29 minuta ranije, pompi said:

Pa, ima ovih palyera sa USB-om, pa sam mislio da spakujem flac na flesku i tako pustam. Ako to uopste moze?

Ama Srbine može, ali zašto bi to radio i davao pare, ako već imaš komp? Shvataš li ti šta te ljudi pitaju?

p.s. zašto bi izbegavao kompjuter?

Link to comment
Share on other sites

13 sati ranije, Kuršum said:

Otkud znamo da nema RCA izlaze na kartici?

Komp sam kupio pre 10-11 godina i nista posle toga nije dokupljivano. Jos uvek sam na XP profesionalu, tako da iskreno ne znam sta imam na kartici. Ponavljam, ja bih nekako izbegao kompijuter u ovoj prici.

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, Kuršum said:

Ama srbine može, ali zašto bi to radio i davao pare, ako već imaš komp? Shvataš li ti šta te ljudi pitaju?

p.s. zašto bi izbegavao kompjuter?

Dobro, hajde daporazmislim i o toj opciji. Iskreno, ne shvatam sta me ljudi pitaju.

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, Zexx said:

Izluđuješ...

Ali dobri ste svi, hvala vam. Trudite se da pomognete. S druge strane, nisam ni ja neki grandovac pa da ne zasluzujem pomoc. Dvadeset godina sam svirao bubanj, onda sam operisao kicmu i morao da batalim. Lupnem ponekad konge, cuvam dete i zenu i pride sam nezaposljen. Pa nije ni meni lako, hahaha...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...