Jump to content


Povratak na analogni sistem


Aoxomoxoa

Recommended Posts

9 minuta ranije, violent femmes said:

@Aoxomoxoa Čini mi se da ste u drugoj temi bili zadovoljni tim MoV izdanjem "Time out", šta se desilo. To jeste dobro izdanje. 

Jeste,da,bio sam prezadovoljan.U medjuvremenu sam promenio phono preamp,ali sa njim mi ostale ploce zvuce za nijansu bolje,ali ova...losije.Ne znam sta da mislim

Link to comment
Share on other sites

19 sati ranije, violent femmes said:

Čini mi se da ste u drugoj temi bili zadovoljni tim MoV izdanjem "Time out", šta se desilo. 

Evo sta se ustvari desilo.

Upravo slusam Brubeka,i sve je u redu.Prvo sam pustio par dobro snimljenih ploca da proverim da li je sistem u redu.

Objasnjenje bi bilo sledece:

Ja ploce slusam dva,tri dana nedeljno(ostalim danima sa kompa ili cd-a,ili radio). Tog dana(kada sam se razocarao) slusao sam starije snimke (Reinhardt,Christian,Thomas...). Mislim da je problem u struji.Ima perioda kada se bas oseti promena u zvuku.Verovatno sam tada "ubo" taj trenutak,a na onim losijim snimcima to se nije odrazilo bas drasticno.

Tako da "Time out" na moje zadovoljstvo ostaje u kolekciji.

P.S. probao sam strujni kondicioner,ili trafo,sta vec. Doneo je poboljsanje u mnogim segmentima,ali i neke negativne ,recimo,bas je bio meksi,manje definisan nego sto je inace,pa sam odustao.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...