Jump to content


Koji dac kupiti


Vlajo

Recommended Posts

On 11/25/2017 at 17:18, Sonichammer said:
Cega to nema a da ima ti bi sad seo u kola, otisao i kipio?
Srpski distributeri, legalni i nelegalni, zastupaju preko 200  najpoznatijih svetskih brendova uz mogucnost da za piznatog kupca isporuce uredjaj od bar jos toliko onih sa kojima nemaju cvrstu saradnju.
Jako Lose si informisan.

 

Tačno je da već neko vreme ne pratim stanje na tržištu …… U poslednje vreme privlači me samogradnja .

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 

Link to comment
Share on other sites

22 minuta ranije, 13071977 said:

Upravo sam na to i mislio ....
Nisam ja u potrazi za nečim određenim pa tugujem što nemam gde da kupim .
Jedina prilika da se nešto posluša je nedavno održan sajam . U salonima često nije moguće poslušati neki uređaj ili treba zakazati prezentaciju .

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 

A tebi je problem da zakazes?

zasto?

@edit

i na sajmu ae slusa ono sto je po “ programu” a ne bilo sta i po zelji, iz uvoznog programa doticnog distributera.

Link to comment
Share on other sites

A tebi je problem da zakazes?
Da želim i imam čvrstu nameru da nešto kupim ne bi mi bio problem da zakažem .
Samo sam izneo mišljenje o stanju na tržištu .
Situacija nije sjajna .
I sam prodajem nešto (nije bitno šta , neću ovde da se reklamiram ) ljudi bi to da čuju , a ja nisam u prilici da im to omogućim . Slao sam ranije kablove na slušanje , bilo je negativnih iskustava .……

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, 13071977 said:


I sam prodajem nešto (nije bitno šta , neću ovde da se reklamiram ) ljudi bi to da čuju , a ja nisam u prilici da im to omogućim . Slao sam ranije kablove na slušanje , bilo je negativnih iskustava .……

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 

Ako si ti Aleksandar iz Šapca koji prodaje Furutech i North star, slobodno reci to nije problem ovde na forumu

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, lexus07 said:

Evo ja!:)  Ko voli Marantz izvore, to je to. Zasicheni srednji, blago topao balans. Naspram starijih modela, ekstremi dosta detaljniji poput ostalih modernih DACova ali ala Marantz fazon. Pozornica dovoljno siroka sto od njih nisam ocekivao pa ga evo imam vec godinu dana i nemam nameru da se cimam oko toga u skorije vreme.

Headphone out mu je bzvz. Tunjav, spor, dosadan...

hd1dac.jpg

Vidim na kom su sluske okacene.

Hvala za iskrenost.

Link to comment
Share on other sites

On 8.11.2017. at 12:28, Vlajo said:

Pitanje jednostavno, kada bi sad kupovali dac, koji bi uzeli, do 500e do 1000e do 1500e

U moru raznih mamipara, da li uzimati dac sa DSD ili ne ?

Ne kupujem ja dac, tako da ne šaljete ponude (ako bi ih i bilo), samo me zanima odgovor, jer želim malo više znanja na tu temu.

Uprošćeno, naravno :)

AI - DAC, bije i one od nekoliko hiljada eur...Vrhunska sprava, nema DSD.

Link to comment
Share on other sites

Подржавам, штета што си четири комада хладњака распарио.
pravi mi drugar hladnjake iz bloka aluminijuma . sve mora da izgleda na najvišem nivou . pogledajte samo ovaj atentator …… nemam pri ruci ništa drugo , nisam u radionici 80c5434488a28a8070e7bb98042527cb.jpg2a6d0db6e21f4ab25add973f3481a836.jpg

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...