Jump to content

Audio Video Show u Beogradu je otkazan


Ljuba

Recommended Posts

Posted

Crnicrnjo, ne može neko da vuÄe za rukav one koji ne žele da uÄestvuju, a Koratu može da sledi samo pohvala Å¡to se, komotno mogu reći, jedini bori za održanje Hi-Fi kulture u ovoj državi u koju ubrajam i Hi-Files i ovaj forum. Organizovati ljude je najteži posao na svetu, a organizovati ljude na balkanu je najteži posao u univerzumu.

ProÅ¡le godine sam obiÅ¡ao show i mogu samo da pohvalim organizaciju i napore koji su uÄinjeni da se, u jednoj državi koja je ipak siromaÅ¡na za hifi, održi show.

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply
Posted
Crnicrnjo, ne može neko da vuÄe za rukav one koji ne žele da uÄestvuju, a Koratu može da sledi samo pohvala Å¡to se, komotno mogu reći, jedini bori za održanje Hi-Fi kulture u ovoj državi u koju ubrajam i Hi-Files i ovaj forum. Organizovati ljude je najteži posao na svetu, a organizovati ljude na balkanu je najteži posao u univerzumu.

ProÅ¡le godine sam obiÅ¡ao show i mogu samo da pohvalim organizaciju i napore koji su uÄinjeni da se, u jednoj državi koja je ipak siromaÅ¡na za hifi, održi show.

Posted

I ove godine je organizator bio BM.

Kao sto sam lepo objasnio - vise faktora je dovelo do toga da se kockice jednostavno ne sloze.

Izvinjavam se sto sam bio previse lican u prethodnim porukama, ali frustrira me kada me neko smatra, mozda je grubo reci, prevarantom.

I nije sve profit.

Podsetili ste me na onu temu vezanu za IB sistem. Koliko kritika, a covek je neverovatan entuzijasta. Video sam gramofon koji je sam napravio!!! Ja vecini ljudi koji pokusavaju da zive od Hi-Fi-ja skidam kapu.

A ovde previse puta cujem parole "lopovi, lopovi". To mi je nekulturno i degutantno.

Posted

Evo sta ja predlazem...

Neka svako napise sta je nameravao da kupi na "sajmu", tj. koliko je para otprilike imao namere da ostavi...

Pa se mozda izlagaci i pokolebaju :banana

Posted
Evo sta ja predlazem...

Neka svako napise sta je nameravao da kupi na "sajmu", tj. koliko je para otprilike imao namere da ostavi...

Pa se mozda izlagaci i pokolebaju :banana

Posted

C B, ima i ovde istine...

Da svaki izlagac zaista dobije odlican efekat, ne mora da bude to direktna prodaja na sajmu, moze i zakasnela, sigurno se ne bi dvoumili da li da izadju na sajam.

Dovoljno je da budu blizu finansijske nule.

Evo, ja bih kupio Focus 220. :banana

Posted
C B, ima i ovde istine...

Da svaki izlagac zaista dobije odlican efekat, ne mora da bude to direktna prodaja na sajmu, moze i zakasnela, sigurno se ne bi dvoumili da li da izadju na sajam.

Dovoljno je da budu blizu finansijske nule.

Evo, ja bih kupio Focus 220. :banana

Posted

Stvarno steta sto vam otpada ovogodisnji show. :lol:

Drustvo, djelim vase osjecaje jer meni ove godine takodje nije bilo dano da posjetim nas show kao ni susjedni Zagrebacki, iako sam to tesko ocjekivao. Kad se jednom konacno pokazala prilika - eto ga, dodje nesto izmedju. :listen

Ali prezivjet cu to. Vise sam zalostan zbog toga sto nisam imao mogucnosti upoznat nove prijatelje sa vaseg foruma kao i susjednog audiofil.neta, koje nas sve interesuje isti hobi. :banana

Ljuba i ostali - necu vise obecavat nista jer sam vec ionako ispao neozbiljan. Veoma mi je zao!

Pozdrav svima!

Posted
Evo sta ja predlazem...

Neka svako napise sta je nameravao da kupi na "sajmu", tj. koliko je para otprilike imao namere da ostavi...

Pa se mozda izlagaci i pokolebaju

Posted

Potpuno se slazem al` me pogodi sa tom gitarom. :banana

Taj Ibanez od 300-400EUR je isto djubre kao i sva ona no-name vesla koja su se nekada prodavala kao kopijetine poznatih brendova.

Kad se proizvodnja prebacila na Istok dobili smo puno trziste dasaka sa zvucnim natpisima.

Posted

Ne rade oni parfeme i garderobu zato što im loše ide sa hi-fi om, nego im ovaj posao sa muzikom dođe kao zezanje, jer su puni ko brod, pa se bogatuni malo igraju. Jer šta reći za Bang&Olufsen? Kao isplati se prodaja tamo gde su mini linije 2-3000evra ili TV plazma oko 15000e. Pa samo onaj prostor je basnoslovan.

A koliko vidim i dilere raÄunara kao da je napao virus pa svi prodaju hi-fi.

Malo je tu pravih, a i oni imaju zaista malo, pa i to malo, bogami, poskupljuju.

Ma tuga živa.

Posted

Evo par obavestenja (ako sme, a ako ne sme Lubo brisi ovaj post):

Jos uvek nije otpala 100% mogucnost odrzavanja sajma. Postoji mogucnost da se preostali zainteresovani dogovore da svi izlazu u jednoj sali (isto u Hajatu). Na sta ce to liciti ako bude bilo, :banana videcemo.

Ukoliko ni ovo ne uspe Dayens ce u terminu predvidjenom za odrzavanje sajma sve vreme drzati u Sapcu prezentaciju Grande Trio kutija i ostalih novina koje su predvidjene za sajmu. O zvuku Grande Tria necu ni da pricam posto su Grande Piccolo male bebe za ovo. Ko voli nek izvoli tj. ko je planirao (odvojio novac za put...) da ide u BG neka svrati u Sabac i sigurno ce otici zadovoljan.

Inace, posto su ovde vec pomenuti troskovi oko organizovanja sajma, sta reci za BM a da covek ne pocne da place. Avansno su placene sobe (mislim 14), 7 bilborda u BG-u... Koliko toga ce im uvaziti i vratiti, pitanje je. Zaista mi ih je zao.

Posted

Auratus, voelo bih da ne iznosis takve informacije jer nisu proverene.

Posto sam u redovnom kontaktu sa BMom obavesticu vas ukoliko dodje do nekih promena.

Sve sto si naveo je predmet diskusije, pa cu se vec sutra cuti sa BMom.

Posted
Evo par obavestenja (ako sme, a ako ne sme Lubo brisi ovaj post):

Jos uvek nije otpala 100% mogucnost odrzavanja sajma. Postoji mogucnost da se preostali zainteresovani dogovore da svi izlazu u jednoj sali (isto u Hajatu). Na sta ce to liciti ako bude bilo, :banana videcemo.

Ukoliko ni ovo ne uspe Dayens ce u terminu predvidjenom za odrzavanje sajma sve vreme drzati u Sapcu prezentaciju Grande Trio kutija i ostalih novina koje su predvidjene za sajmu. O zvuku Grande Tria necu ni da pricam posto su Grande Piccolo male bebe za ovo. Ko voli nek izvoli tj. ko je planirao (odvojio novac za put...) da ide u BG neka svrati u Sabac i sigurno ce otici zadovoljan.

Inace, posto su ovde vec pomenuti troskovi oko organizovanja sajma, sta reci za BM a da covek ne pocne da place. Avansno su placene sobe (mislim 14), 7 bilborda u BG-u... Koliko toga ce im uvaziti i vratiti, pitanje je. Zaista mi ih je zao.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...