Jump to content


Sky Vision PC sistem problem


Misha

Recommended Posts

Ljudi nov sam ovde, ne znam ni kome ni kako ali moram da  se obratim za savet i pomoc. Imam 5.1 sistem, sky vision sa vuferom naravno. Podeseni su sve kako treba, sve iz control panela testirano, radi, kada pustim muziku u npr u AIP3 playeru extra radi i cuje se full, kao i nekvi dvd koncerti, ali youtube i ostalo, nikako, cuje se kao na mobilnom, samo prednja dva zvucnika. Znam da youtube ne daje 5.1 signal, i da mi treba dodatna oprema. U nekom postu sam procitao da je nejjeftinije i jednostavnije da kupim dvd risiver surround, sa ulazom za 5.1 kako bi se cuo i vufer. Dajte savet sta da radim, sta da kupim, koji risiver, preporucite bilo sta, nisam neki strucnjak pa mozda pogresim u kupovini. Inace komp je destop i ovi zvucnike iskljucivo koristim samo za muziku, tako da neki polovan risiver bi uzeo. Napomena: na vuferu imam outuput za 5.1 i iz fufera 3 inputa sto ulazi u komp pomocu bananice u muzicku. da li je moguce uopste kupiti neki risiver ili nesto da sve radi, i poveze se sa destop kompom, najvise mi je zbog youtuba. Unapred hvala i pozdrav. (ako trebaju slike sa vofera saljem)

Link to comment
Share on other sites

imam 5.1 sistem, pet zvucnika i vufer. na belim marginama pise ovim gore 5.1ch input, na ovim dole outpu. iz vufera idu tri bananice u komp. probao sam Firefox, isto je kao i u chromeu, lose. ponavljam, extra se cuje kada slusam muziku u AIM3 playeru jer on sam pravi 5.1, ali youtube ne pravi pa mi treba ja mislim neki risiver kako bi to islo 5.1 sta god da pustim. ali ne znam koji risiver, kako da ga povezem sa kompom kad kod mene sve ide iz vufera u komp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...