Jump to content


Krell KSA 5 KG version


Solderer

Recommended Posts

Продајем новонаправљено појачало за слушалице Krell KSA5 рађено са шт. плочама које је дизајнирао познати аудио експерт Кевин Гилмор. Ради се о варијанти најбољег претпојачала за слушалице икада направљеног. Може се користити и као безкомпромисно линиско предпојачало чак и за веома дугачке интерконекте,

Неки га користе и као појачало за десктоп звучнике . Употребљене су компоненте најбољек квалитета:

-Снажан Трафко трансформатор са заштитом од електромагнетног зрачења и са електростатским намотајем

-АLPS Blue Velvet pot.

-Oригинални Моторола транзистори потпуно исти као на оригиналу , безкомпромисно упарени.

-Shurter позлаћена 6.3 утичница за слушалице

-Висококвалитетни кондензатори ниског унутрашњег отпора

-Двостране штампане плоче са метализацијом рупа и бакром дебљине 70 микрона

Цена 500 Еура фиксно.

20170920_132407.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Снижавам цену на 450 Е за ову потпуно верну копију Креловог предпојачала који је оргинално произведен у свега 500 примерака. Омогућава апсолутно најбољу репродукцију са вашим слушалицама. Уколико купац није задовољан може у року од 15 дана да врати уређај уз повраћај новца.Мој примерак ради фантастично са Сенхејзером 600.

Тел. 0644517562

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
8 minuta ranije, InSides said:

Ајде опет након скоро годину дана - заинтересован ако није продато - може ли линк до пројекта који је Gilmore радио?

Извињавам се, у овој теми ја сам у улози продавца а не члан форума као у другим темама. аинформације које тражиш могу да поремете мој покушај да ово продам Не није продато, ако си заинтересован као купац можемо настабити разговор.

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, Solderer said:

Извињавам се, у овој теми ја сам само продавац а не члан форума као у другим темама. Не није продато, ако си заинтересован као купац можемо настабити разговор.

Нисам био јасан. :)

Заинтересован као купац - зато и питам око линка - Кевинова плочица је имала милион итерација и сијасет различитих продаваца (шта Кина, шта САД).

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, InSides said:

Нисам био јасан. :)

Заинтересован као купац - зато и питам око линка - Кевинова плочица је имала милион итерација и сијасет различитих продаваца (шта Кина, шта САД).

Ово је ПЦБ који је потпуно веран Кевиновом клону. Знам, јер имам и своју верзију са плочицама које сам сам правио на основу Кевинових нацрта. Потпуно веран клон, чак су и транзистори оргинални Моторола ка на фабричком Крелу.

Link to comment
Share on other sites

Да будем прецизнији,плочице на уређају су рађене са оргиналним Кевиновим фајловима. Постоји још једна верзија са другачијим распоредом елемената и рег напајања на главној плочици.

Ovo nije Gilmorov Klon

krell-ksa5-class-headset-amplifier-kit-2n556-mje15034-mje15035-bc556-546-omron-wlx-bc556.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...