Jump to content


Pojacalo za sluske WA33


DejanM

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On 9/23/2017 at 16:51, patason said:

a o usher u cu ti pisati na drugoj temi da ne bude off topic.

da su kompilatori,plagijatori i prevaranti.

 

Ha, ha! :D

Uh sunce ti, sto si opasan! :D

Ne znam da li vise strahopostovanja izazivas svojim tehnickim znanjem ili inteligencijom?

 

Hoces da napises malo o plagiranju EC pojacavaca, pozajmljivanju (citaj kradji) crteza plocica koje je Grk na forumu objavio za nekomercijalnu upotrebu, a sve to od strane Akustik Invajdera u komercijalne svrhe? Volis ti o njima da pricas, mozda si ovo preskocio slucajno :wacko:

Hajde neku rec, onako, iz tvog ugla vrsnog poznavaoca tehnike i nemerljivog slusalackog iskustva!


A onda da pisemo peticiju protiv Ushera, sram ih bilo!

 

 

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup2 може, али да потпишеш после петицију против Ашера.

 

Имаш овде, у несретној теми, на 19. страници. Имаш чак и бонус објашњења свецких стручњака како је то апгрејдовано до јаја, а све за добробит нације и тако…

http://www.diyaudio.com/forums/solid-state/219735-electrocompaniet-aw120-clone.html

 

А на приватну поруку питај Грка from Athens шта мисли о томе да је неко скинуо његов цртеж клонираних плочица који је постовао у некомерцијалне сврхе, и то комерцијално продаје.

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 minuta ranije, den!s said:

Имаш овде, у несретној теми, на 19. страници. Имаш чак и бонус објашњења свецких стручњака како је то апгрејдовано до јаја, а све за добробит нације и тако…

Захваљујем се, то сам читао и све ми је јасно, класично сердарење.

Одох да прочитам све са страног форума.

Link to comment
Share on other sites

bas si se iznervirao,dobro je!

 

forumskoj francuskoj sobarici objasnjavas nesto a taj je ukrao fizicki sve sto je mogao,ali nije on tema.

 

za vase zdravlje evo da vam pomognem,

grk kaze " Design is largely based on AW120" on je izmenio nesto (nisam strucan koliko),Gidjga je izmenio jos sigurno 10-tak pozicija(i dalje nisam strucan sta i koliko).

Moze da se poruci od AI taj snagas,znaci moze se tretirati kao komercijalan,ako ste dovoljno zainteresovani i strucni (mrznje vam ne nedostaje) kontaktirajte ne grka vec EC,angazujte tim vestaka,eksperata,advokata i utvrdite da li je grk iskopirao,zasto je javno objavio,da li AI iskopirao EC ili grka ili je izmenio dovoljno da je dozvoljeno i zakonski i moralno (kao usher i scan speak-izmanis 15-20% i dozvoljeno je).

Da bude jasno AI snagas je topoloski vrlo slican EC.(jel posteno s moje strane)

(i ja nisam AI samo znam coveka i imam neke njegove uredjaje)

ako mislite da je cista kopija,nabavite,raskupusajte.....

sprava svira fenomenalno,mnogo bolje od EC aw100 koji sam imao,ali to je samo moje misljenje.

a ko misli da je postojanjem snagasa AI ostecen zna sta mu je ciniti.EC i grk to nisu ili nisu svesni da su osteceni,skrenite im paznju na to,pa sta bude bice!

Link to comment
Share on other sites

Vrlo pošteno! :D

EC zabole za nekog tamo prodavca, a i Grka zabole, ali kaže: Svakakvih ljudi ima… tom „konstruktoru“ :D, koji to prodaje, na čast!

A evo Greek klona, samo što čovek nije imao gde da „kupi“ amortizere iz aviJona :(.
Svaka sličnost je namerna.

electrocomapniet-aw120-clon.jpg

 

Ja nisam Ašer, nisam premazivao berilijum majke mi, imam njihove kutije i imam nekoliko zamerki na zvuk koje meni smetaju, jel pošteno? :D

 

Nego, ne znam da li imam pravo da ovo pišem pošto nisam napravio ni jedno pojačalo u životu? :unsure:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 minuta ranije, patason said:

…a ko misli da je postojanjem snagasa AI ostecen zna sta mu je ciniti.EC i grk to nisu ili nisu svesni da su osteceni,skrenite im paznju na to,pa sta bude bice!

Ma ko da se bavi time detaljno, nego ima i nas koji se na prvu iznerviramo kada se laže, petlja, mulja po forumu i radio emisijama, stvara neki hype, a iza toga stoji komercijalno, i drugarski :bacanje.

Link to comment
Share on other sites

„Nesrecni“ mi izletelo zbog :bacanje odusevljenja „konstruktorom“ a neki od nas znaju i za konstrukciju DACa, tog EC klona, Impulsovo cudjenje (u radio emisiji) kada je rekao da ne zna ko mu je doneo „neke“ podloske, ali super, dobro rade, itd...

Vi se druzite, super... ali to nisu otvorene karte :wacko:

 

Ali cak i to OK, vasa stvar. Ali onda ti naleces da odrzis lekciju svima koji kazu nesto sto nije po volji. E jebi ga, ne ide to...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...