Jump to content


Test strujnih konektora - iskustva


jager

Recommended Posts

Dobio sam i ja na probu Andrejeve viljuške za šuko od monokristalnog bakra i ....

Zaista su klasa za sebe. 

Jako mi se dopada prirodnost koju daju tako je ovaj probni primjerak ostao za stalno i to na poziciji produžnog kabla za strujnu letvu jer na taj način prenosi karakter na čitav sistem.

Na toj poziciji je zamijenio furutech rodijumski koji je dosad bio neprikosnoven.

Andrej, svaka čast!!!

Izuzetan zvučni pečat!!!

Link to comment
Share on other sites

Radi se o sjajnim osobinama koje omogućava ovakava postavka ...

Izuzetna prirodnost, boja tona i tekstura instrumenata. O ostalim atributima je izlišno govoriti jer ovi konektori omogućavaju fenomenalno "disanje" sistema gdje apsolutno nema govora o bilo kakvim zagušenjima, kvakama i kvačicama. Protok muzike je fluidan i bez ograničenja tako da sistem može apsolutno da pruži maksimalan potencijal.

To pak znači i da se mane i uska grla vrlo lako prepoznaju, ali, kad je sve u redu i kad je sistem ugođen, ... 

E, onda sa ovim konektorima nastupa magija visoke vjernosti!!!

Još jednom, svaka čast!!! 

Edit: a baš sam fino odmarao u penziji kad me opet spiči...

Link to comment
Share on other sites

19 minuta ranije, vdzele said:

Moja iskustva sa monokristalom su isto tako veoma pozitivna.

Na primer. Acoustic revive power sensual 18000 strujni kabal, koga ima i na KP, se pokazao kao mnogo bolji od Shunyata Python strujaša. Po meni ubedljivo najbolja kupovina za tu cenu.

 

I cena mu je pitonska za 1 m kabela B) Al dobro ko voli nek ...

Link to comment
Share on other sites

Cene Pitona su bile od 900 do 1200 eura novi. Usput se Acoustic Revive pokazao kao veoma dobar i u odnosu na druge skupe aktuelne strujne kablove. Po meni ima bolji odnos cena / šta pruža.

Monokristal koji mi je stavljen u zvučnike se isto pokazao kao izuzetan. Veoma sam zadovoljan.

Link to comment
Share on other sites

30 minuta ranije, vdzele said:

Dobro priča se vodila o monokristalu. Ti si ušao sa stavom da ti je bolja opcija ta duelund žica, pritom nije ni monokristal niti je to klasa koja je približna. Verovatno je za tu cenu dobra, malo pogledaj pošto je monokristal dužni metar.

Znam koliko je monokristal , više puta sam porucivao sa hificolective od neotecha . Al bi bilo dobro poslušati i nesto poput ovog bez obzira sto je 5 x jeftiniji , možda se iznenadiš . Monokristal je ok ali i preskup, zato spomenuh duelund koji je za moj ukus odličan . Nego mi o kablovima a tema o konektorima :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...